Sapik komşu? lütfen biseyler deyin?

Gizli Üye
karşı daireme yeni birileri taşındı... adamın gözü hep bende... kendi çalışmıyor sanırım ve tek yaşıyor.. eşim ise gidince bugün kapıyı çaldı delikten baktım... mecbur açtım. kapiyi günahını almayim belki bana öyle geliyodur dedim mutfak malzemesi ile alakalı bişe sordu var mı diye ama sorarken de tatlım dedi bana çok garip hissettim ve iyigubler deyip kapattım... sonra bir süre girmedi evine oralarda dolandı... dairelerimiz aynı katta kapılarımız karşılıklı ve çok yakın arada asansör var... akşam da markete gitmek için asansöre bindim assagidan geliyordu bı kapıyı açtık yine bu adam ben incecek de ben binecem diye beklerken AA benimde arabamda anahtar kalmış dedi mecbur beraber inmek durumunda bıraktı beni... çok korktum. inene kadar bişey yapicak diye sözleriylefe rahatsız etmeye devam etti.. nasılsınız tarzı eviniz çok. hos kokuyordu ne kullanıyorsunuz tarzı sorular soruyor cevap neredeyse vermedugim halde üstüme geliyor... eşime anlattim. durumu sana öyle geliyodur dedi:( kendimi çok yalnız hissediyorum , korkuyorum :(
Güncellemeler:
4 gü
sabah da sitede yürümüştüm , balkondan hiç içeri girmedi o saatte hep balkondan beni dikizledi :( bana öyle gelmiyor ya yok olamaz
Sapik komşu? lütfen biseyler deyin?
10
7
Görüşünü yaz