Bulunduğum yerden defolup gitmek istiyorum akıl verin?

Gizli Üye
Annem ve babam tek çocuğum yaşları büyük ikisininde. Bunaklar (o dönemdeler) . Bakın belki onların da yaşadığı kötü problemler vardır. Olabilir insanız. Valla dayanamıyorum artık. Babam beni kaç kere evden kovdu en sonunda birinde polise gittim. Yalan ifade verdiler. Bakın Çevrem var. Aileden birileri duysa evde ne olduğunu anlarlar. Ama kimse el uzatmıyor. Üzüntü stres sınav hazırlığı dayanamıyorum. Ya unutup geçiştirmeye çalışıyorum ama olmuyor. Defolup gitmek istiyorum. Başka bir yere tek olayım kafam rahat olsun istiyorum. Akıl danışıyorum. Kafayı yicem. Stresten hormonlar, herşeyim bozuldu. Yemek yicem annem yemeğimi hazırladığım tabağı pis bir şeyin üstüne koydu. Ben anne koyma lütfen dediğim halde. Babam da yemeği herşeyi dışarı fırlattı. Ya ben çekmek zorunda mıyım o an ki görüntüyü. İlaç içiyorum vitamin vs. onun için yicektim. Bazen diyorum içten içe kimseye muhtaç olmasam anneye babaya dahil. Abi başınıza verilen paranın kakılması çok zoruma gidiyor. Çalışamıyorum da. Sınava hazırlık. Çevrem var ama hiç kimseye güvenmemek zorunda olduğumu biliyorum. Şimdi ben ne yapayım, hedeflerim şaştı, insanın sevgilisi olur, aşk, hedefleri olur. Hedefim var da, bunların hiçbiri olmuyacak benden anne mi olur. Dengesiz bir anne ve baban var ise.. Ben anneye babaya bakılması gereken bir düşünce nin olduğu yerde büyüdüm. İnancım bu. Artık istemiyorum çevrenin beklediği gibi kötü bir evlat olabilirim. Çünkü ben iyi olmaya çalıştıkça beni kötü olmam için ellerinden gelenleri yapıyorlar. Yalvarıyorum Allaha beni böyle sınama diye. Bir insan dolabın içinden neden bunu yazarki. Korka korka. Kitap okumayı severdim üzülmekten okuyamıyorum artık. Benim ders çalışmam gerek ama sıkıntıdan stresten dolaba girip bunu yazıyorum neden ben?
Bulunduğum yerden defolup gitmek istiyorum akıl verin?
3
2
Görüşünü yaz