11 gü

Tecavüze uğradım ve bağırıp çağırmadım kimseye de söyleyemiyorum. Ben gerizrkalı ve aptal bir kız öıyım pısırık ve beyşnsiz miyim?

Gizli Üye

Aklı başında bir kızım ve liseye gidiyorum. Ailem beni dershaneye yazdırdı ve bu yasaklardan önce gidio geliyordum. Şimdi deneme sınavı olacağımızı söylediler ve ben de otobüsle gidiyorum. Yaklaşık 1 hafta kadar önce otobüse bindim. Otobüs çok dolu değildi zaten bize 1 ve 5 arası serbest olduğu için 2 gibi çıktım. Sınav da 15:50 deydi. Otobüsün ön tarafları boştu ben de en arkaya geçtim gelen zaten önlere oturur diye. Bir durakta durduk insanlar bindi birkaç tane. Çok yaşlı olmayan yaklaşık 30 40 yaşlarında bir adam yanıma oturdu. Aramızda 1 koltuk kadar yer vardı. Kötü bir şey asla düşünmedim. O da benim gibi sakinliği seviyordur dedim içimden. Benim kulaklığım taklı gözlerim camdan dışarıyı seyrediyor. Yaklaşık 5 10 dakika falan geçti yanımdaki adam demeye bin şahit şerefsiz varlık yanıma yaklaşmaya başladı. Yine sesimi çıkarmadım. Sonra elleri kendi bacağındayken yanına koyup araba sallandıkça çarpıyor gibi yaptı elleri benim bacağıma. Yine bir şey demedim. Çok pardon çok pardon diyordu. Ben duymazlıktan geldim. Çünkü çok utandım ve panikledim yüzüm alev alacak gibiydi böyle bir duyguyu ilk defa yaşıyordum o kadsr kötü ve iğrençti ki. Ben iyice çevirdim kafamı cama bacaklarımı falan çektim kendime doğru iyice. Ancak bu şahıs yine aynı şeyleri yapıyordu elini bacağıma sürüp duruyordu sürekli. Sonra salak kafam bir şey demediğim için daha da aştı kendini ve elini göğsüme getirip sıktı. Benim en son gözlerim doldu ve birden kalktım. Şoföre beni indirmesini söyledim bulduğu ilk yerde indirdi beni. Daha dershaneme 15 dakika civarı vardı varmamıza. Ancak ben kaldırımın üstüne oturdum ve gözyaşlarım asla bitmeyecekmiş gibi ağladım. Yazarken bile gözlerim doluyoe elleeim titriyor ben bunları yaşamak için ne yaprım bunlar benim suçum mu hepsi ben konuşamadığım bağırmadığım için suçlu ben miyim ben aptal bir kız mıyım canım mıyım hiçbir şey söyleyemeidm çnkü tam bir salağım ben kendimi yaralamak kanımı akıtmak istiyorum rahatlayamıyorum kşmsegesöyleyemiyorum ne yapmalıyım ben kafayı yiyeceğim lütfen yaedım edin bana ölmek istiyorum tek anlatavildiğim yer. Urası oldu ama hala iğrenç hissdddiyorum
Tecavüze uğradım ve bağırıp çağırmadım kimseye de söyleyemiyorum. Ben gerizrkalı ve aptal bir kız öıyım pısırık ve beyşnsiz miyim?
3
3
Görüşünü yaz