13 gü

Annem bana Sini krizi gecirttirdi bana hala beni sucluyor ( yazi cok uzun 2788 satir cidden okuyacak bakabilirmi ve tavsiye )?

Gizli Üye
Annemin karakteri kadar tuhaf bir karakter gormedim Annem psikiyatriye gitsin diyenler gidiyor zaten hatta bu ilac sozofren ilaci diye kabul etmedi ilk sonradan zorla kabul ettirdik

Illaki gecmisinde yasadigi biseyler var bende farkindayim ne olursa olsun bize sirf sinirlendi diye cart curt bagiramaz ya da zorla istedigi seyi yaptiramaz

Asiri mukkemiliyetci asla dinlemiyor hemen bgirmaya basliyor. Anlamak istedigi sekilden anliyor. Bizi susturuyir bizde annem bagirirken biseu demeyiz sakiniz ailecek hakelaretlerini dinleriz hep
hep karakterimize dokunacak seyler soyleyerek elestirerek

Bugunde online dersim bitti bende yatagim acikti uzanayim keyif yapayim desim ki ben hep oyle yaparim basladi birden hadi odan tozlu supur tama desim odami supurdum fslan kardesime saka yapicaktim annemlerin odasina gittim yanina gittim

Delirdi odani topla diyorum ben sana sen ne yapiyorsun Cocuk degil bela dogurmaz olaydim cekmez olasica kopek diye saldırıyor sonra yatagimi falan duzledim masanin basina ders calismak icin oturdum gene geldi tartismaya basladik. Ben asla bagirmam sakin yapim var icime atarim ama bu sefer kontrol altina alamadim

Birden bagirmaya basladim beni bunaltiyorsun burasi benim odam senin her istedigini yapmak zorunda degilim. Dengesiz dengesiz saatler seciyirsun Hayatima bu kadar karismayi kes bagirdim diye ilk sasirdi sonra bogazimdan tuttu gözleri sinirden kocaman acildi bana dogri yaklasti tam vuracakti ki birden elini tutmaya basladim normalde o dayahi yerdim ama sinirden tuttum sanirimm oda bagirmaya basladi defol dedi hayir dedim

Hic bir arkadasim boyle yapmiyor dedim ben gencligimi yasamak istiyorum dedim arkanizda var hizmetci dedi yapma zaten zoeunlulugun yok dedim

Sonra o kadar yeni supurge aldin supur iste dedim ki fakir filter pro adinda pahali superge aldirtti ben odami supurmusum etmisim iste sac kılı dokulse ne olucak dokulmese ne olucak iste takinti yapiyor mukkemmiliyetci asla viledayla silmiyor yok neymis elin sildigini hicbirsey silmiyormusmus bir hafta sonra gene ayni hale geliyor 2+1 evi odalarida kucucuk bakin 5-6 saatte siliyor abartarak babam ben anneanem dedem bile kiziyor sonra oram agriyor buram agriyor diye basliyor dirdirlanmaya

En sonda senin yaptığın bu agida bacım agidi denir mikrop bagirarak uste cikmaya çalışıyorsun sende muge anlilarda olanlar gibi kac evden diyip odamin kapisini yuzume sertce kapatti

Abi sizin kiziniz sakin biriyken birden bagirmsya kipkirmizi kesiliyorsa başlıyorsa terslik oldugunu dusunmezmisiniz? onda bile suclayici bir tavri var

Sonra neden arkadas edinemiyorsun diye elestiriyor neden acaba ozguvenimi mahvettigin icin olabilir mi?

Tabi butun bunlari bagirarak kipkirmizi sekilde aglayarak dedim Şu an odama cekildim oturuyorum hala yuzum kipkirmizi
Annem bana Sini krizi gecirttirdi bana hala beni sucluyor ( yazi cok uzun 2788 satir cidden okuyacak bakabilirmi ve tavsiye )?
1
4
Görüşünü yaz