Ne yapsam bilmiyorum?

essrak
6 aylık evliyiz ve kayınvalidem ile çok ciddi bir şekilde tartıştık. Eşim ve kardeşi birbirlerini aramıyormuş anne araya girip benim eşimi haksız buluyor kardeşini aramıyorsun diyor sonra bunu duyan babası evlat ve hayırlı evlat şekilde eşime gönderi yapan WhatsApp durumları paylaştı. Eşimde görünce fenalaştı zaten morali bozuktu. Yere yığıldı kriz geçirdi. Ambulans falan geldi bende ailesini çağırdım gelin dedim o ana kadar iyiydik. Sonra kayınvalidem geldi bana bağırdı senin yüzünden dedi sen evlatlarımın arasına girdin dedi kardeşi abisini arayamıyor dedi. Biz eve gelince yüzünü asıyorsun dedi. Benimle ne ilgisi var dedim ben ne yaptım dedim. Eşin WhatsApp durumu koymuş ona üzüldü dedim hepiniz dışladınız dedim. Sonra eski mevzuları açtı annesi. Nişanlıyken sen ve ailen böyle yaptınız şöyle yaptınız dedi bende onların neler yaptığını bir bir anlattım yüzlerine vurdum. Sonra biz her ay eşimle ailesine yardım ediyorduk bundan sonra etmiyoruz dedim madem biz kötüyüz dedim. Edeceksiniz dedi. Bende eşimde çalışıyoruz. Bu konuda da çok tartıştık ses yükselttik. İkimizin ortak parası dedim artık vermiyoruz dedim. Çok sinirlendi kalkıp giderken bana köpek dedi bende arkasından bağırdım güle güle dedim. 2 gün boyunca WhatsApp tan sözler paylaşıp durdu. Görüncem kaynım hepsi annesini tuttu ve bana tavır aldı. Görüşmeyeceklerini söylediler eşim aracılığıyla. Aradan 5 gün geçti ve kaynımın yanına Amasya ya gidiyorlar eşim aracılığıyla beni de çağırdılar. Eşim arayın siz çağırın demesine rağmen beni bizzat arayan olmadı. Şimdi eşim arada kalmasın diye 10 günlüğüne Amasya ya gitmeyi kabul ettim ama hiç biriyle o günden sonra görüşmedik herkes gerildi sizce ne yapmalıyım gitsem mi? Yoksa eşimi de saymayıp resti çekip gitmesem mi?
Ne yapsam bilmiyorum?
7
2
Görüşünü yaz