Uzun diye geçmeyin lütfen okuyun?

Gizli Üye
Herkese hayırlı sabahlar kendim için değil ama nişanlı ablam için bir soru sorucağım. Ablamın 1.5 seneye yakındır bir ilişkisi var 5 ay öncesinde nişanlandı. Hersey çok erken oldu ama böylesi nasip oldu. Ablam üniversite okuyor son sınıf gayet başarılı ve güzel. Eniştem okumuyor ama kendine ait bir iş yeri var. Sorumuza gelicek olursak 5 ay öncesinde nişan alışverişi için ben ablam eniştem annem ve diğer ablam alışverişe gittik diğer ablamda çok güzel diğer ablama göre daha olgun bir fizike sahip bizim alışverişe gittiğimiz gün eniştemlerle ilk kez dışarıda buluşmuştuk. O gün ortancı ablamla eniştem çok iyi anlaştılar ben biraz utangaç olduğum için samimi olamadım. Nişanlı olan ablam ise bu durumu kıskandı yani kendisi ve ne kadar farkında olmasa da kıskanmaşti bu çok yanlış bir şeydi ve biz nişandan sonra bu durumu konuşup ufak bir tartışma yaptık sonra konu kapandı. Bugün ablam ağlayarak benimle birşeylerini paylaştı o gün neden öyle yaptığını filan anlattı biz diğer ablamla önde yürürken eniştemle ablamda arkamızdaydı ve eniştemin diğer ablamın kalçasına baktığını fark etmiş ve o günden sonra eniştemden soğumuş şu an bile çok pişman ama sırf ailemiz için bu evliliğe izin vericek kimseyle konuşmamış bu konuyu bende zar zor konuşturdum kendisi gerçekten çok kötü bir durumda intihar bile düşünüyor siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz
Uzun diye geçmeyin lütfen okuyun?
2
3
Görüşünü yaz