Babasıyla ciddi sorun yaşamış olanlar yardım edebilir mi :,) ?

yinebaslama
selamlar herkese. Çok forumlarda takılan biri değilimdir ama bir konu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Muhtemelen hepiniz benden büyüksünüzdür lise son sınıf olarak site yaş sınırını da ucu ucuna tutturuyorum :D Malum uzaktan eğitimle nereye kadar bilmiyorum ama öyle veya böyle ciddi bir sınava yaklaştım. Şöyle söyleyeyim iyi bir lisede okuyorum ve bölgemden tek kazanan kişi olarak gittim. Nitelikli bir okuldayım. Derslerim hep en iyi olmasa da iyiler arasındaydım (lise hayatım boyunca). Evde kaldığımız süre boyunca konuları biraz kaçırmaya başladım ve ailem buna aşırı tepki gösterdi sanırım. Geçen gün babam yanına çağırıp saatlerce nasıl 75 alırsın diye sövmeye başladı. Arkasından 8000tllik bilgisayarımı alıp telefondan gir derslere dedi. Yediğin içtiğin haram zıkkım olsun hakkımı helal etmiyorum 2 yıl sonra kapıdasın diyip bütün cihazlarıma da el koydu. Bir tek telefonum var elimde. Onu hiç bu kadar ileri gittiğini görmemiştim ben onu biraz olsun tanıyorsam dediklerinden vazgeçmez. Sınavıma az kalmışken niye böyle yaptı. Hata kimde? Sorunun bu olduğuna emin misiniz derseniz evet sorun sadece derslerim ve biraz salmış olmam :( valla çocuk bu derde bak demeyin konuyu özetledim ve galiba bir iki yıla iyi üni kazanmazsam işkur batağına düşenlerden biri olacağım.
Babasıyla ciddi sorun yaşamış olanlar yardım edebilir mi :,) ?
6
3
Görüşünü yaz