Babam öldü😭 ben daha küçüğüm omuzuma kocaman yük bindi lütfen yardım edin ben napıcam?

Gizli Üye
Babam beklenmedik şekilde salı günü öldü. Maddi durumumuz iyi değil. Kimsemiz yok. Babamın da 2 bin emekli maaşı var (şu an nasıl annemin üstüne yapacağım bilmiyorum daha yapmadım) neyse maddiyatı geçiyorum. Annem çocuk gibidir, o benim annem değil de ben onun annesi gibiyim. 😭 21 yaşındayım. Kız kardeşim çok masum 20 yaşında zayıf bir bünyesi var. Erkek kardeşim de küçük. Yani anlayacağınız evin reisi ben oldum gibi bir şey. Ben çok mutsuzum depresyona gireceğim. Bir anda kendimi böyle bir şeyin içinde bulmak çok ağır geldi. Ev kirası faturalar o bu şu... 😭😭 Üstelik okuyorum sınavlarım da var. Hadi bunu da geçiyorum. ARKADAŞLAR BEN ÇOK YALNIZ HİSSEDİYORUM. KİMSESİZ SAHİPSİZ HİSSEDİYORUM. napıcam ben? (aynı şeyi kardeşim annem de hissediyor ben güçlü duruyorum onlara cesaret vermek için belli etmiyorum ama içten içe yalnız sahipsiz hissediyorum) napıcam?
Güncellemeler:
1 ay
Keşke bir abim olsaydı keşkee😭
Babam öldü😭 ben daha küçüğüm omuzuma kocaman yük bindi lütfen yardım edin ben napıcam?
11
8
Görüşünü yaz