Arkadaş bulmak sanalda bile yok?

Gizli Üye
Ben kimseyle olamıyorum hele kızlarla hiç anlaşamıyorum çünkü kendilerini beğeniyorlar erkeklerde sevgili olmak istiyor sevgili oluncada mutlu olamıyorsun zaten gerçekte arkadaş bulmakta zorlanırım hatta bulamam utangaç öz güvensiz içe kapanık konuşamayan panik atak birisiyim hatta bu sanala bile yansıyor o derece ve sanalda her şey çabuk bitiyor en uzun 2 buçuk oda erkeklerle kızlarla 2 haftayı geçmiyor o 2 gafta bile nadir ve ben sanalda arkadaş bulma işine 14 yaşında başladım şu an 18 yaşındayim çocuk yaşlarda benden küçüklerle sanalda arkadaşlïk kurdum en uzun deneyimim o zamandı birisiyle 1 buçuk yıl konuştum sıkça diğeti ile 2 buçuk yıl ama onunla nadir konuşuyordum ve sonradan koptuk kısaca kızlatla her şekilde analaşamıyorum neden bilmiyorum herkesin en az 2 tane çok iyi arkadaşı oluyor bende sıfır bulamıyorum bulsamda olmuyor zaten gurup arkadaşlıklara çok karşįyım dışlanma oluyor ve çok şımarık oluyorlar gerçi artık 20 yıllık arkadaşlar bile ne kazıklar çakıyor arkandan ama bu arkadaşlık çok zor gerçeği zorken sanalı bile zor gerçi sanalda yïllarca konuşup buluşan anlaşanlarda var kafa dengi bulmak çok zor siz ne düşünüyorsunz?
Güncellemeler:
1 ay
Arkadaş derken Abazan amcalardan bahsetmemiştim
Arkadaş bulmak sanalda bile yok?
10
0
Görüşünü yaz