RUH EŞİNİ BULMAK NEDEN BU KADAR ZOR?

1kitapsever1i
Arkadaşlar, sizce ruh eşimizi bulmak neden bu kadar zor? Mesela birinin çıkıp adam gibi sevmesini istemek, cidden çok bir şey mi? Özellikle bu çağda, aşkı evliliğinin ve hayallerindeki gibi ilişkilerinin imkânzı olduğunu söylüyorlar. Ki, aşkın çağımızdaki yanlış tanımlanmasına bakarsak bu oldukça doğru. Mesela şu düşünce tarzını asla anlamıyorum. Neden aşk deyince ilk akla gelen şey cinsel ilişki oluyor? Aşk.. Bu büyük kapsamlı kavram, se*işmek vs, cinsel ilişkilerden mi ibaret? Sahiden anlamıyorum. Ülkece bu yanlış algıyı benimseyip aşkı anlamsız kılan insanları görüp, duydukça bu duruma üzülüyorum. Gerçekten yaptığınız tek şey, kendiniz gibi iğrendirici zihniyette olmayan insanları aşktan ve karşı tarafla ilişkiye girmekten soğutmak. Çok komiksiniz. Ayrıca bu tür zihniyete sahip insanlardan 'şimdiki erkeklerin akla ancak cinsel şeylere çalışıyor' düşüncesini çürütmesini de kimse beklemiyor. Yalnızca daha fazla insanların duygularıyla oyanamayı ve daha fazla kişinin aklını bulandırmamayı bir an önce öğrenmeleri gerekiyor. Hepsi bu.
RUH EŞİNİ BULMAK NEDEN BU KADAR ZOR?
8
0
Görüşünü yaz