Trans biri ile arkadaşlık eder misiniz?

Gizli Üye
Araştırmalarıma göre trans bir bireyim. Bulunduğum yerin koşulları ve yapmak istediğim iş sebebiyle doktora gidemedim ama öyleyim. Şimdi asıl sorum bir arkadaşınız size bunu açıklasa ne düşünürsünüz. Artık o kadar bunaldım ki. İnsan bedeninde kendini hapis hisseder mi? Yakın arkadaşlarıma anlatıp dertleşmek istiyorum. Ama geçenlerde uzaktan spor yoluyla tanıdığımız biri hakkında kötü konuştular. O ama daha değişik. Mesela ben görünüşte kızım. Ve her ne kadar erkek gibi hareket etsem de (ama öyle anlaşılmıyor dışarıdan) elimden geldiğince gizliyorum. O saçlarını falan kısa kesip erkek gibi takılıyor. Kızlarla falan konuşuyor. Baya belli yani durumu. Acaba benim hakkımda da böyle mi düşünecekler. Ben sadece mutlu olacağım bedende ve karakterde mutlu bir hayat sürmek istiyorum. Güzel bir aileye sahip olmak istiyorum. İyi bir baba olmak istiyorum. İnsanlarla iletişim kurmayı seven biri olarak sevdiğim kişilerin beni dışlaması psikolojim olarak sonum olur. Durumumu alieme açıklayamamamın nedeni de bu. onları kaybetmekten korkuyorum. Elalem umrumda bile değil.
Güncellemeler:
4 gü
Bu arada lezbiyen veya eşcinsel değilim.
Trans biri ile arkadaşlık eder misiniz?
15
5
Görüşünü yaz