Sevgilimin annesinden özür dileyip barismam gerekirmi?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar 8 yıllık bir ilişkim var ilk yıllarda beni annesiyle tanıştırdı aramız iyiydi problem yoktu sonra birgün onlardayken biz sevgilimle kavga ettik ve ben sinir krizi geçirdim sevgilimle tartıştım ergenlik dönemimdi ve çok fevri sınırlı bir insandım sonra annesinin benimle ilgili düşünceleri değişti sonra bir gün biz arabada giderken ben bir mesaj gördüm sevgilimin telefonunda bir erkekten bir kadınla alakalı mesaj gelmişti ve yine sinir krizi geçirip arabada kolumu kestim her yer kan oldu onun evine yakindik sonra beni evine götürdü annesi kolumu gördü ve bu sefer beni hiç istemedi sonra annesi dediki ben seni gelin diye almam dedi istemiyorum seni oğlundan uzak dur 10 tane çocuğun olsa oğlundan kabul etmem dedi baya ağar şeyler söyledi felan neyse biz gizli gizli görüşmeye devam ettik sonra annesi öğrendi bizim gorustugumuzu ( sevgilim annesine ilişkiye girdigimizi söylemiş bırakamam demiş seviyorum demis) sonra annesi beni aradı bana dediki doktora gidelim diktirelim parasını ben vericem felan dedi ben delirdim yani o an sen ne saçmalıyorsun dedim annesine bu arada sevgilimde annesinin yanındaydı ( benim intihar girişimlerim felanda olmuştu bu arada annesi öğrenmeden önce annesi onlarında biliyor ) sevgilim annesinin yanındaydı o arada neyse ben onu duyduktan sonra birdaha intihar girisimin de bulundum. ( O zamanlar 18 yaşındaydım ) şimdi 23 yaşındayım şuanda sevgilim bana diyoki annemle barisin elini op özür dile cahillik yaptım felan de diyo ama ben kendimde hata bulmuyorum yani hatalı olan benmiyim annesimi sizce ne yapmam gerekiyor?
Sevgilimin annesinden özür dileyip barismam gerekirmi?
4
2
Görüşünü yaz