Major depresyon öyküsü (tamamen düzelmiş) boşanmada velayet için sıkıntı oluşturur mu?

Gizli Üye
Ailevi sorunlarım ve aşırı stres sonucu 3 yıl önce bi depresif atak geçirdim ve bacaklarımda kesi
İzleri var. şu an yüzde yüz sağlıklıyım. Yalnız aptallık derecesinde dürüst olduğum için bunları evlenmeden eşime anlattm, anlatma bilmek istemiyorum dediği halde anlattım (üzüldüğünden söylüyo sandım). Bu arada hiç doktora gitmediğim için hiçbir klinik tanım yok. Tanıyı kendim koydum yani depresiftim işte. Şu aralar kavgalarda sen de şöyleydin böyleydim falan diyo, anneme de kızın bana bunları bunları anlattı vs diyo. Boşanma aşamasında mahkemede benim şu an utandığım bu mevzuları açarsa kızımın velayeti tehlikeye girer mi? ya da hepsini uyduruyo yok öyle bişey desem yırtabilir miyim?
Güncellemeler:
1 gü
Bu arada bana “al intihar edersin” deyip bistüriyi veren ve ardından “rezil oluruz çok utanç verici “ deyip dikiş atılması için hastaneye götürmeyen o. İzler dikiş atılmadığı için açık açık iyileşti. Ortada ihmal var aslında
Major depresyon öyküsü (tamamen düzelmiş) boşanmada velayet için sıkıntı oluşturur mu?
4
4
Görüşünü yaz