Türkiyedeki Kızlar Neden Bu Kadar Bencil ve Çok Zor?

Türkiyedeki Kızlar Neden Bu Kadar Bencil ve Çok Zor?
Günümüzde Türkiyedeki kızlarla ilişki kurmak neden bu kadar zorlaştı? Bi kızla tanışmak için ilk adımı erkek atıyor. Kızı sevgili olmaya ikna etmek için kızın peşinden koşmak zorunda kalabiliyoruz. Sevgili olmak için teklif eden yine erkek oluyor. Türkiye'deki kızlarla sevgili kalmak bile zor. Kızın güvenini sağlamaya çalışıyoruz, tribini çekiyoruz, yanlış anlamalarını çekiyoruz, egosunu çekiyoruz...

Evlenirken yine erkek evlenme teklifini etmek zorunda kalıyor. 30-100 bin lira arası düğün parasını yine erkek ödüyor. 20-30 bin lira balayı parası yine erkekten çıkıyor. Ev satın alma ve ev düzme parasının da çoğu yine erkekten çıkıyor.

Boşanırken de kadınlar nafaka ve tazminat ayağına erkeğin elinde nesi varsa almaya çalışabiliyor. Çocukların velayeti anneye veriliyor. Erkek bi baba olarak çocuklarından uzak kalabiliyor. Erkek belli bi süre nafakasını ödeyemedi mi hapse giriyor. Günümüzde Tükiye'deki kızların çoğuyla ilişki yaşanmaz. Erkeğe kattıkları pek birşey yok fakat erkekten götürdükleri çok şey var :D Hep erkeklerin maddi manevi kendisi için çabalamasını istiyorlar. Çabaladık mı da yine hiçbir şeyi beğenmiyorlar. Aklı olan erkek Avrupalı veya Amerikalı iyi bi kız bulup onunla evlenmeli. Sizin görüşünüz nedir?
Türkiyedeki Kızlar Neden Bu Kadar Bencil ve Çok Zor?
5
1
Görüşünü yaz