12 gü

Arkadaşlar Üvey Annem Benden Şikayetçi Olursa Ne Olacak? Hapse Mi Giricem? Ne Olur Bir Fikir Verin Ya?

ZeynepimBenn
Öz annem beni 9 aylıkken bırakıp gitti. Babam hem annesiz büyümemem için hemde tek başına bana bakamayacağı için bu kadınla evlenmiş. Beni büyüttü ama nasıl büyüttü? Küçükken akranlarım sokakta oynardı haliyle bende gidip oynamak isterdim izin vermezdi, o yaşta temizlik yaptırırdı, bilerek kaynar suyla yıkardı. Daha anlatsam ağlarsınız ağlar... Sebepsiz yere kavga çıkarıyor, ağzından hakaret eksik olmuyor en sonunda da sabrımı taşırdı. 1 hafta önce odama geldi durduk yere söylendi de söylendi kalkıp mutfağa gittim oraya da geldi bu sefer hakaret etmeye başladı. Tartıştık, üstüme yürümesiyle gözüm döndü lavabonun içindeki bıçağı gördüm alıp sırtına... Bu site kaldırıyor anladınız. O bağırıyor mu? Komşular kapıyı yumrukluyor mu? Ne yapacağımı şaşırdım Ambulans geldi hastaneye götürdüler durumu iyi tedbiren hastanede yatıyor. Yarın da ifade verecekmiş sizce benden şikayetçi olur mu? Şikayetçi olursa ne olacak? Babam konuşucam birşey olmaz merak etme dedi ama o kadına hiç belli olmaz.
Arkadaşlar Üvey Annem Benden Şikayetçi Olursa Ne Olacak? Hapse Mi Giricem? Ne Olur Bir Fikir Verin Ya?
4
4
Görüşünü yaz