5 yıl suç islememe cezası alan birinden hamile halimle darp gördüm ama ceza almadı napabilirim? ?

Gizli Üye
Kendimi savunmak adına bende onu darp etmiştim oda bende birbirimizden şikayetçi olduk darp raporu aldık o basima karnima vurdu bende koluna tırnaklarımı geçirdim ağır yaraladım onu. Derisi yuzuldu resmen bide tokat attim.. 5 yıl suç islememe cezası alan biri ve beni darp etmiş karakolluk olduk ifadeler alındı serbest bırakıldı neden? Süresi mi var bunun mahkeme mi görülmesi lazım şu an elini kolunu sallayarak geziyor ve ben çok korkuyorum yerimi sakliyorum bana bişi yapacak die hamileyim stres içindeyim sürekli şikayeti al diyo almıyorum almam için gözümü korkutuyor
Güncellemeler:
6 gü
Eylül sonlarında yaşandı bu olay ve hala suç almadı nasıl adalet bu tamam bende darp ettim kötü şekilde ama o yaptığı için kendimi savunmak için yapmistim avukat tutcak param bile yok teki basjnayjm hamile halimle temizlik islere gidebiliyorum anca oda yedigime ictigime yetiyor
6 gü
Darp raporu için polis ile hastaneye goturuldum ama bana Darp raporu kagidi vermediler Darp raporuma nerden ulasabilirim ya da mahkemede hakim önüne Darp raporum sistemde mi çıkıyor?
5 yıl suç islememe cezası alan birinden hamile halimle darp gördüm ama ceza almadı napabilirim? ?
7
1
Görüşünü yaz