Akadaslar abim beni cok bunaltıyor yardım ederin?

ilaydyyd11
Merhaba benim maalesef bir abim var biz 3 kardesiz abim bana yapmadigini birakmiyo mesela ing yüklemiştim öğrenince telefonumu aldı kavga çıkarttı 5 ay telefonsuz kaldım en sonunda annem ikna etti verdi ama ama telefonumun uygulamalarına şifre koyarak sadece arama yapabiliyordum sonra kuzenim kırdı şifreyi gizlice giriyorum sonra tekrar kitliyordum abim 24 yasinda üniye gittigi icin başka bir sehirde okuyor ama sonra biraz kalmaya gelince bana yapmadığını bırakmıyor annemi sorarsan abim sinirlenmesin diye hep onun tarafında babam ise kendi halinde umursamıyor Bi kere markette gitmistim sıra olduğu için biraz geç kaldım evde bana yapmadığını bırakmadı ne yapıp ne edip liseyi açıktan aldi beni ben istememiştim hiç arkadaşım kalmamisti cok yalnizdim buraya geldiginde beni odamdan çıkartıp kendi kalıyor kendimi kitap okumaya verdim tek bunla mutlu oluyordum kitaplarımı yırttı simdi ise kendimi ders çalışmaya verdim bi uygulama yukledim ordan bi kızla tanıştım hedefi yüksek biri arkadas oldum ama korkuyorum abim eğer öğrenirse beni mahveder hem kilit koyduğu uygulamayi açıp uygulama yükledim hemde arkadaş edindim diye dayanamiyorum cok sinirli biri her saniye hizmet ettiriyor beni kölesi gibi kullaniyor küçük kardeşime öyle davranmiyor onu seviyor hediyeler alıyor ama benden nefret ediyor ben şeker hastasiyim surekli hastaligimla dalga geçiyor ben onla dalga gecsem beni mahveder cok yoruldum artik kac defa intihar düşündüm dayanamıyorum rüyalarıma giriyor bi care önerin bana😔
Akadaslar abim beni cok bunaltıyor yardım ederin?
6
5
Görüşünü yaz