Turkiye'de yasayan kuzenlerime cok kirildim bana görgüsüzün dediler sadece sen mi kendini boyle sanıyorsun dediler :( ?

Gizli Üye
Ben yurt disinda dogup buyudum arkadaslar bu sebepten dolayı Turkiye'de ki kuzenlerimle büyümedim. Her neyse bugun yurt disinda yuksek lisansımın ilk dersi vardi bende çok heyecanlıydım çok mutluydum cunku en büyük hayallerimden bir tanesi bir gün yuksek lisans yapmak olmakti ve bu sevincimi sosyal medyada paylaştım. Simdi benim yurt disinda okuduğum okul çok eski bir okul gorenler burası lanetli mi falan diyorlar baya eski bi okul her neyse bende okulumun bir resimini sosyal medya hesabımdan paylaştım dayımın kizi benden 1 yas büyük olan kuzenim hikayeme valla aileden olmasan, halamin kizi olmasan sana cidden görgüsüzün musun derdim bende mesaja pardon anlamadım yanlış bisey mi yaptım dedim oda yok sadece saka yaptım dedi sonra erkek kuzenim burun ameliyatı olmaya karar verdi baan bi kac doktorun hesabini yolladı kuzenime dedim ki çok iyi dusun bak ben burun doktorumu çok iyi arastirdim didik didik arastirdim cogu insanlar arastirmiyor sen araştirmani yap dedim oda bana ters ters herkes araştırma yapiyor sadece sen degil dedi bende biliyorum elbette oyle ama bazilari arastirmiyor sende arastirmani yapmadigini soyledigin icin söyledim dedim. O kadar çok kirildim ki onlara boş yere ters ters cevap veriyorlar saka yapıyorlar ki her şakanın altında bir gerceklik payı vardır sizce ben mi abartıyorum yoksa cidden gorgusuzce bisey mi yaptım?
Turkiye'de yasayan kuzenlerime cok kirildim bana görgüsüzün dediler sadece sen mi kendini boyle sanıyorsun dediler :( ?
7
5
Görüşünü yaz