Ben siyahiyim , Neden Türk kızı böyle davranıyor, ben de insan değil miyim ?

Gizli Üye
Öncelikle ben siyahiyim, yaşım 21. Yaşadığım olaylari anlatmak istiyorum sizlere. Ben çok iyi Türkçe konuşuyorum. hep buradaydim. Türk gibiyim yani. Ama küçüklükten beri yaşadıklarım artık canıma tak etti. İlkokuldayken çocuklar tarafından dislanirdim. Bilirsiniz çocuklar daha acımasız, bendeki farklılığı görüp alay ettiler hep ilgi çektim. Bazıları dislardi bazıları ise ilginç görürdü. Neyse büyüdüm. Büyüdükçe insanların normalleştigini farkettim. Yani artık dislanmiyordum , ama sokakta insanlar yine garip garip bakıyordu ama dışlanmiyordum, en azından.
Ana son 2 senedir fikirlerim değişti. Yetişkin olmama ragmen yine ırkçılığa maruz kaldım. Geçen sene bir kızı sevdim , türk kızıydı. Aşık oldum ona. Sonuçta erkeğim kızları sevmem oldukça normal ama muhabbet kurmaya çalıştım, direkt öküz gibi gidipte teklif etmedim. Muhabbet kurmaya çalıştım, merhaba diyorum. Selam veriyorum. Hiç cevap vermiyor. Dik dik bakıyor. Geçen 0,7 uc istedi, ben vereyim dedim. Yok kalsın dedi. Gitti beyaz bir erkekten aldi. Sadece yardım etmek istemiştim. En sonunda o kız, iki arkadaşıyla bana bakıp bakıp gülüyorlardi. Kahkaha atıyorlar ve bana bakıyorlar. Ben utandım kafamı sıraya gömdüm. Sonra kızın biri benjm kolumdan tuttu ve kolumu kokladı iyyy iğrenç kokuyor dedi. Bu olaylar 2 sene önce oldu. Ve yine kizlar tarafından özellikle ırkçılığa maruz kaldığım zamanlar oldu. Hiç sevgilim de olmadi. Çok yalnız hissediyorum. Erkekler tarafından kabul edildim ama kızların gözünde çok değersizim.
İnsansın
A seç
Hayır değilsin
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Ben siyahiyim , Neden Türk kızı böyle davranıyor, ben de insan değil miyim ?
5
5
Görüşünü yaz