27 gü

Kocam her anlamıyla yetersiz biri, tek çare boşanmak mı?

Gizli Üye
Hiç iyi bir baba değil, çoçuğa hakaretler ediyor. Aptal canım manyak beyinsiz diyo. Çocuk bir şeyi döksün kırsın aşırı tepki verip bağırıyor.

Benimle sürekli tartışma içerisinde sen ne işe yararsın, çamaşırları da toplamadın Çok uyudun. Saat 7de yemek anca hazır oldu. Ben senin kocanın ne dersem o olur. Felan diyo.

Hiç bir hobisi yok işten eve gelir elinde bir telefon iddaa oynar. Aylık 4.500 lira kazanıyor 2000 lirası masrafımıza gidiyor gerisi ortada yok. Evde sürekli bişeyler eksik mutfakta malzemeler hep eksik. Evin genel ihtiyaçları hep eksik. Bana ayda 100 lira bile vermiyor. Telefon faturamı bile kardeşim ödüyor. Eve ekmek getiriyorum ya diyo. Evet eve sadece ekmek getiriyor yediklerimizi annem ya da kayınvalidem karşılıyor.

Sürekli hakaret ediyor ve her anlamda yetersiz cinsel anlamda da tatmin edemiyor kendi tatmin olunca uyuyo.
Onu sevdiğimden emin değilim artık. Nefret boyutuna kadar ulaştım, isteyerek evlenmiştim toplum baskısından boşanmaya cesarette edemiyorum. Daha yaşım çok genç ömrüm böyle geçsin istemiyorum.
Akıl verin nolur kendi kardeşiniz ablanız kızınız gibi değerlendirin
Güncellemeler:
26 gü
Bütün yorumları tek tek okudum herkese teşekkür ederim.
Kimse kusursuz değildir elbette tek taraflı karşıdakini suçlamak kolay olur.
Ben soruyu sorduktan sonra son bir kez yine konuşmak istedim. Seninle böyle olmuyor beni mutsuz ediyorsun, ben bu evlilikten mutlu değilim diye belirttim. Olmuyorsa anlaşmalı boşanalım ben hayatın başındayım bu şekilde yaşayamam dedim. Bana eşine verdiği cevap başka adamlara mı gideceksin kimle olacaksın oldu.
Beni anlamak istemiyor dar bir mantığa sahip.
26 gü
Kadın onun için köle demek.
Boşanma konusunda ciddi olduğumu anlayınca tehdit etmeye başladı. Seni bu şehirde barındırmam. Seni kimseye yedirmem. Nafaka felan nah alırsın sigortasız işte çalışırım demeye başladı. En son seni öldürürüm ben yapamazsam başkası yapar dedi.
Benim aptalca beklediğim atlatırız konuşuruz fikirlerine değer veririm demesiydi.
Kendi ayaklarımın üstünde durmalıyım, beni öldürdüğü zaman sessiz kalmayı tercih eden toplum boşandığımda da sessiz kalmayı bilmeli.
Kocam her anlamıyla yetersiz biri, tek çare boşanmak mı?
116
65
Görüşünü yaz