Ben neden erkeklerden korkuyorum?

Gizli Üye
Hissettiklerimden emin olamadığım için sorma ihtiyacı hissettim. Erkeklere karşı çok korkağım. Yani bir erkekle sevgili olmayı bırakın arkadaş bile olmakta zorlaniyorum. Ben 1. Sınıftan 4. Sınıfa kadar ilkokul öğretmenimden dayak yedim. Bu tavrı en fazla bana karşı vardı ve beni sınıfta damgalamıştı resmen. Ben erkeklere karşı bu korkumu bu olaya bağlıyorum. Ama düşünmek bile istemediğim bir olay var. Bir akrabamız vardı. Hala görüşüyoruz ve çok iyi biri olarak tanınır. Ben de ona karşı negatif hisler beslemiyorum açıkçası. Ama ben küçükken beni çok fazla öperdi. Ben hiç istemezdim, bıyıkları ağzımın içine giriyodu resmen ve o gittikten sonra tiksinerek ağzımı çalkalıyodum. Ailemin yanında oluyodu bunlar, beni gizli bi köşeye çekmiyodu yani. Hatta bi keresinde koltukta yatmıştık, öpüyodu beni, ben istemiyodum. babam da " Tamam bırak çocuğu ya." dedi. Sevmenin dozunu kaçırdın anlamında. Yoksa ailem bunu başka yere çekecek bilinçte değildi. Şimdi ben sizce hangi sebepten erkeklerden korkuyorumdur?
İlkokul öğretmenin yüzünden
A seç
Seni öpen akraban yüzünden
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Nedenleriyle belirtirseniz daha çok yardımcı olursunuz. Teşekkür ederim şimdiden 🙂
Ben neden erkeklerden korkuyorum?
1
2
Görüşünü yaz