Annem babam çok ahlaksızlar?

Gizli Üye
18 yaşindayım ailemle kalıyorum odam yok o yüzden solonda yatıp kalkıyorum solonun da kapısı yok direk koridorla birleşiyor benim sorunum annemle babamın çok ahlaksız olması her cumartesi iciyorlar sonra odalarına çekiliyorlar o işi yapıyorlar avazları çıktığı kadar bağırıyorlar ve oda solonun hemen karşısında solonun kapısı da yok herşeyi duyuyorum şap şap sesler geliyor. televizyon izlerken babam odaya yarı çplak sekilde geliyor terli terli koltuğun yastiğını alıyor ne için aldiğını anladınız sonra duşa giriyorlar hemen karşımda utanmadan bütün özellerini çok belli ediyorlar sabah uyandiğımda yırtık condo mlar yerde oluyor bıktım artık bunların umursamazlığından küçük kardeşim de var piskolojisi bozuldu çocuğun ben bunların bütün özelini duymak zorunda mıyım ya tamam yapsınlar da biraz dikkat etsinler ya bukadar da olmaz odam yok zaten ders çalışıyorum başlıyorlar terbiyesizlik yapmaya nasıl bu şekilde universte kazanayım ben hiç saygı falan kalmamış bunlarda ahlaksızlar bıktım artık insan biraz düşünceli olur kendinizi benim yerime koyun ne hissetiğimi düşünün lütfen dalga falan geçmeyin çok ciddiyim sıkıldım artık bu durumdan
Annem babam çok ahlaksızlar?
13
8
Görüşünü yaz