Kocasının Ayaklarını Yıkamayan Kadınlar?

MaviTürk1
Günümüzde evli bir erkek lise veya üniversite mezunu karısından ayaklarını temizlemesini ve ayak bakımını yapmasını istese kadınlar ortalığı yakıp yıkar kavga çıkartır. Sırf kocası olan bir erkeğe bunu yapmamak için elinden geleni yapar. Günümüzde bir erkek karısına kolay kolay ayaklarını temizletemez. Fakat aynı kadınlar bi kuaförün yanında çalışmaya başladıktan sonra asgari maaş için tanımadığı 10larca erkeğin ayak bakımını seslerini dahi çıkarmadan yapıyorlar. Hatta bir erkeğin ayak bakımını yapmak için o erkegin evine dahi giden kadın çalışanlar var. Bu mu özgürlük? Kocana yapmadığını sırf para kazanmak için tanımadığın erkeklere yapmak mı özgürlük? Evet bu durum feminist kadınların kafasındaki saçma özgürlük kavramlarından birisidir. Bu yüzden bir kadın ne kadar feminist duygulara sahipse, bir erkek de ondan o kadar uzak durmalıdır. Çünkü feminizm "kadınlara özgürlük" adı altında kadınların kocaları için olabildiğince az fedakarlık yapmasını ister. Sizin görüşünüz nedir?
Güzel konuştun dediklerine katılıyorum :)
A seç
Şu sebepten dolayı dediklerine katılmıyorum :(
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Ben sadece kadınların kocaları için yapmadıklarını, para kazanmak için başka erkeklere yapmalarını eleştirdim. :) Kadınlar şunu yapmak zorunda gibisinden birşey söylemedim. Kadınlar kocalarının ayaklarını yıkamak zorunda değildir elbet.
5
2
Görüşünü yaz