Sizce bu tepkiyi vermekte haklı mıyım?

Gizli Üye
Geçen sene dersanedeki kız vardı aile meselesi oldu sonra evlerine gittim annesine durumu anlatır anlatmaz babamı savundu oysa babam o gün haksız ve bana bıçak çekmişti neyse telefonda bir söylendi ve üstümü alıp karakola gittim neyse o olay hal oldu ve o günden kızla buluşmak istediğimde yok ailem yok annem dedi belliki annesi beni istemiyor neyse dedim sonra yine yazdı aşk konularında hep beni buldu böyle böyle oldu diye dinledim bıktım ama söyleyemiyorum gerçi söylediğimde de yapmam tamam birdaha diyip yine anlattı neyse geçen hafta birini bu bana anlattı buluşacakmış sende gelir misin diye tamam dedimde bende düşünemiyorum meğerse kız yolu bilmiyo sonra parası da yok borç diyipte vereceği de kesin belli değil benim harçlığa göz koymuş ulan zaten babam para vermez bir bahane uydurayim dedim kızda kurnaz yok 20 TL ver dedi mesele parada değil bakın alışıcakta ve samimi değiliz işi düşünce kendini sevdiriyor ve bana yapmacık geldi açıkçası , ben istesem benim için bişey yapmaz bu kız. Gelmekte istemiyorum elalemin oğlu gelmiş kimin nesi olduğunuda bilmiyorum başına bişey gelse kimsenin haberi olmayacak benide o batağa sürüklüyor para konusunda da sıkıştırıyo sonra gelemicem gibi bişey ima ettim yoksa gelmemek için mi yapıyorsun dedi arkada verdim instayi yazdı ama bugün bişey yazmadı kız biraz kendimi kötü hissettim ama gitmek istemiyordum bir tek ben mi kuruntu yapıyorum diye düşünürken arkadaşımda aynısını düşündü çocuk cidden garip biri , bide bana diyor ki sende erkeklerle buluşuyorsun ama benimkinin kimin nesi olduğu belli bu hiç tanımadığı bir ilde hatta köyden gelen biriyle buluşacak birde haram diyipte bu işlere sevgilimle buluşacam demesi amcakizina sizcede garip değil mi? Dindar ayagina belkide kızı kaçıracaklar ama bizim safım anlamıyor. Benim buluştuğum insanları baya suzerim ben emin olmadigimla buluşmam 1 ay gitmiş sanaldan tanışmış hani ne kadar iyi tanıyabilir bu? Şimdi de arkadaş buna yazmış iyiliğini isterken bu gidip trip atıyor annesine kurstayim diyip elalemle buluşuyor birde feraceli namazında dindar kız yalan söylemeside hoş mu bilmiyorum
Haklısın, bişey olsa başınada kalacak ailesi sende biliyor birde senide yakar bu 🤒
A seç
Haksızsın sonuçta arkadasin destek olmalıydın 😔
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Sizce bu tepkiyi vermekte haklı mıyım?
1
1
Görüşünü yaz