Arkadaşlar Bir Anlık Sinirle Birşey Yaptım? Benim Yaktığım Ortaya Çıkarsa Ceza Alır Mıyım? Ne Cezası Olur?

ÜyeismimZeynep
Eşim olacak ahlaksız, yüz karası beni çalıştığı yerde bu anlatacağım or... buyla aldattı. İlk öğrendiğimde canım öyle yandı ki Kimin canı acımaz? İşyerini basıp kızdan hesap sordum ilk başta saf gibi davrandı sonra Eee yaptımsa yaptım istediğimi aldım dedi saçını başını yoldum tutmasalar az daha elimde kalacaktı öbür şerefsizi de boşadım tazminat ödüyor. Bugün sabah yolda yürürken bu kahpeyle kızla karşılaştım dayanamadım laf attım o bana attı birbirimize girdik çevredekiler ayırdı utanmaz pislik şıllık daha hala üste çıkıyor ne yüzle ya? Benim yuvamı yıktı daha utanacak or.. bu gururuma yediremedim. Sordum soruşturdum evinin adresini buldum gittim penceresi de açıktı benzini döktüm yaktım evini yani bir anlık öfkeyle yaptım arkadaşlar siz olsanız sakin olur musunuz Allah için ya? Şimdi benim yaptığım ortaya çıkarsa ceza alır mıyım? Ne cezası alırım? Kimse görmedi ama ortaya çıkarsa kundaklamanın cezası ne olur?
Arkadaşlar Bir Anlık Sinirle Birşey Yaptım? Benim Yaktığım Ortaya Çıkarsa Ceza Alır Mıyım? Ne Cezası Olur?
10
6
Görüşünü yaz