Tüm herkesten Ricam lütfen bir yol gösterin?

HHidalgooo
-- Öncelikle Tüm kardeşlerim hayırlı günler 2 yılı aşkın süredir evliyim bir tane de 1 yaşında bebeğimiz var.
-- Ben baba olarak size ulaştım çok bunaldım lütfen bir yardımcı olun bana
-- Eşim ilgi hastası bir insan , işim gerçekten çok ağır özel kuvvetler de görev yapıyorum evlenmeden herşeyimi anlattım zorluklarını herşeyini bilerek geldi kabul etti. Bak stresli olurum bunalirim kalbini kırmak istemem gelir köşe de otururum beni bunaltma olur mu dedim, Gün gelir eğleniriz gün gelir baş başa otururuz, öyle yılışık işleri sevmem ama eşlik görevimi yaparım saygı gösteririm saygı isterim, değer veririm ama öyle aşkım, birtanem diyerek değil yaşayarak dedim velhasıl kelam hep herşeyini anlattım. Sürekli gurbet bekleriz dedim.
-- işten geliyorum yorgun bir şekilde asla beni 1 dakka dinlendirmez hep gözümün icine bak asla bir dakka bile ilgisiz bırakma ban sürekli yılışık yılışık konuş benle hep aşk , herşeyim de bana deyip duruyor ben sert bir mizaca sahibim hatunum Derim başka da diyemem sürekli şikayetçi beni böyle kabul etmiyor.
-- İlgileneyim diye 36 saat uykusuz ise gittimi biliyorum en az 1 sene sürekli hemde uyumamayi öğrendim yine yaranamadim.
-- sürekli sosyal medya dan arkadaşlarının sahte aşk yazılarını fotoğraflarini görüp onlara özeniyor sürekli bana onlardan bahsedip onlar gibi olsana bana diyor ben elimden geleni yapıyorum zaten. Sürekli milletin ilişkisine ağzı akarak bakıyor ama herkes mükemmel değil bu öyle zannediyor. Benden sürekli her Saniye aşk ve Duygu yüklü olmamı istiyor
-- insan kendi kızını kıskanır mi? Allah'ını severseniz söyleyin bana, ben eşimin ismini her yere yazmam ve fotoğrafları paylaşmam sevmem çünkü bana yakışmaz mahremim o benim. Bebeğim daha küçük ismini görev silahıma yazdım günler dir trip atıyor insan kızını neden kıskanır
-- kızımı alıp gezmekten korkuyorum kıskanç lik yapıyor çünkü kızını gezdirdin beni sevmedigin için gezdirmedin diyor diye artık onu da bıraktım.
-- şimdi de milleti anlatıyor kızınla ilgilenmiyorsun millet bak nasıl diye. Fırsat mi verdin sürekli kızımı kucağıma alsam kıskanıyor.
-- aşırı bunaltiyor mesela kalbini kuracağım artık odaya geçiyorum bir şey demeyim diye sen beni sevmiyorsun surat asıyorsun diyor.
-- bana saygısı hiç yok zaten , Allah'ın emaneti dedik ailesinin yanında aldık geldik dedik her dediğini yaptım hiç ama hiç yanında ayrılmadım. Her istediğini aldım , maaş kartımı bile eline verdim , araba aldım , babası vefat etti annem diye kimseye bırakmadım yanıma aldım. Tek bir kelime ettim 2 yıl da az git kafamda dedim bana demedigini bırakmadı.
-- ben neyi seversem öbürünü seviyor. Nereye gitmek istesem oradan nefret ediyor. 2 yıl da 1 tane kazak aldım kendime kime güzel görüncen deyip atmadığı trip kalmadi. Ah bir kelimeler yetse de anlatsam. Bana akıl verin ne yapayım rica ediyorum
Tüm herkesten Ricam lütfen bir yol gösterin?
6
5
Görüşünü yaz