10 gü

Arkadaşlar Polisler Görevini Düzgün Yaptığına İnanıyor Musunuz? Az Daha Ev Sahibinin İstismarına Maruz Kalıyordum Ne Olacak Böyle?

LeydiiCerens
Ben kimseye zararı olmayan, kimseyle mümkün oldukça muhatap olmayan, iyi olmaya özen gösteren, kendi halinde yaşayan Trans Kadınım. Trans'ım ama en azından kimseye tecavüz etmeye kalkmadım, kimseyi öldürmedim, kimseye tacizde bulunmadım. Anlayana.. İstanbul tarlabaşında tek başıma yaşıyorum dün ev sahibi ahlaksız kapımı çaldı kira topladığını söyledi. Tam parayı veriyordum "Çok güzelsin, dayanamıyorum artık" deyip bir anda üstüme saldırdı. Neye uğradığımı ne yapacağımı bilemedim yatak odasına sürükledi yere yatırıp üstüme çıktı. İmdat yardım edin diye bağırdım ağzımı kapatıp gömleğinin düğmelerini açmaya başladı. Ben altında debeleniyorum elini ısırarak kurtulabildim kendimi sokağa nasıl attığımı bilemedim yan sokakta hayat kadınları vardı beni o halde görünce yanıma geldiler, anlattım polisi aradılar. İki polis aracı geldi polislere durumu anlattım 'Delil yok, biz nasıl işlem yapıcaz?' dediler Hayat kadınları da ne münasebet? Deyip tepki gösterdiler. Ev sahibiyle o sapıkla konuşmadan binip gittiler. Yazıklar olsun ya! Nerde bu adalet? Bunlar nasıl görev yapıyorlar böyle? O pislik benim alt katımda ben üstte hastalık var param yok gidemiyorum da nasıl bir rezalet? Düşünebiliyor musunuz? O pislikle aynı binada yaşıyoruz.
Arkadaşlar Polisler Görevini Düzgün Yaptığına İnanıyor Musunuz? Az Daha Ev Sahibinin İstismarına Maruz Kalıyordum Ne Olacak Böyle?
7
5
Görüşünü yaz