Kürtaj oldum ve kimseye söyleyemedim :(?

Gizli Üye
Çok kötü zaman geçirdim çok kimseye söyleyemedim. ne yapmalıyım çok tövbe ediyorum ağlıyorum iyi değilim...
Güncellemeler:
3 gü
20 yaşındayım canımdan çok sevdiğim insan her zaman dikkatli temkinli olurdu tutamadı kendini. adetimin gecikmesi ve kasıklarıma giren ağrılardan korkmaya başladım test yaptım pozitif çıktı. çöktüm çocuk gibi ağladım internetten araştırdım testler yanılabilirmiş ama bu defa benim mide bulantılarım başladı... Aile hekimine gittim kan testi kesin sonuçmuş. bana iyi ki tek geldin... Canım 6 haftalıksın dedi o odadan nasıl cıktım eve nasıl geldim bilmiyorum
3 gü
Aradım erkek arkadaşımı komando eğitiminde böyle böyle dedim ağlaştık telefonda :( anında para yolladı. bunu yapmaktan başka çaremiz yok inan turkiye değil başka ülkede yaşasak bunu asla yapmanı istemezdim... Ne benim ailem ne de onun ailesi bunu asla kabul etmezdi bende çıkıp bi yere gidemezdim ertesi günü aldırmaya gittim ama bana öyle bi. Destek oldu ki Allah binbşr kere razı olsun arkadaşlarım öyle bi canım yanıyor :( hergün ölüyor gibiyim... Sevdiğim adam o kadar üzgün ki
Kürtaj oldum ve kimseye söyleyemedim :(?
11
3
Görüşünü yaz