Ne yapmam gerektiğinibilmiyorum?

Gizli Üye
4 aylık evliyim. Eşimle anlaşırız genel olarak. Ama hep kız kardeşi ile ne olursa msjlaşma falan bazı cümleler siliniyor saçma sapan adam resmen msjlarından siliyor. Dün akşam kayınvalideme gittik kardeşi alt katta oturuyor kardeşine bşy yazmış kardesi de oturuyoruz yukarı çıkarız birazdan yazmış bu ne dedim yanlışlıkla silmişimdir diyo napıyosun yazmıştım diyo tamam genelde hep böyle hep siliyor kardesi de bşy yazmış o da silmiş belki bişy yok ama ne gerek var böyle seye ne gizliyosujuzda siliyorsunuz belki yok bir şey ama bu beni çok rahatsız ediyor kafamda kuruyorum defalarca söyledim. Bir şey gizleniyormuş gibi hep bu hissiyat var en basından beri defalarca söyledim bana açık ol neyse ne? Güvenim sarsıldı resmen.. ciddi ciddi konuşmayı düşünüyorum böyle kafamdakilerle çocuk yapamam ben böyle nereye kdr gider bilmiyorum çünkü içime kapandım çok afedersiniz koynuna bile girmek istemiyorum.. ne yapayım lütfen yardımcı olun yazayım dedim yüzyüze ciddi bi konuşma yapmam lazım ama nasıl? Ne dank eder ya da sessizliğe bürüneyim evde 2 yabancı gibi..
Ne yapmam gerektiğinibilmiyorum?
10
1
Görüşünü yaz