10 gü

Arkadaşım kocasını aldatıyor ve ben kocasını uyardım ayrılıp barıştılar ama ben arkadasimla konusmuyorum szolsanız ne yapardınız?

Gizli Üye
Arkadaşlar daha önce bu soruyu sormuştum ama ne yapmalıyım diyerekten arkadaşım kocasını eski sevgilisiyle aldatmisti cocukla bir gecelik birliktelik yaşamıştı ve arkadaşımın ilk çocuğu bu sevgilisinden bu çocukla daha önceden sevgiliydi kız hamile kaldı ayrıldılar çocuk istemedi arkadasimda başka biriyle birlikte olup çocuğu o adama yutturdu daha sonra yine eski sevgilisiyle kısa dönem görüştü başka görüştükleride varmış bende kocasını alttan attan uyardım çocuk olayını soylemedm ama karısını dizginlemesi gerektiğini söyledim adamla bir süre ayrı kalıp barıştılar kardeside kocasına görüştüğü kisilerden bahsetmis arkadaşım bana ben seni kardeş belledim sen böyle yaptın dedi kocası seni bana arkadaşın ottu demis ama artık kızın yaptıkları benim zoruma gidiyordu ve daha onceki ilişkilerimde aldatıldığım için aldatan insanlara karşı içimde öfke var arkadasimda olsa hakkaniyetli olmak lazim diye düşünüyorm zaten olan onca şeyden sonra ondan sogumustum ve arkadasligimizi bitirdik sizce ben haksizmiyim siz olsanız ne yapardiniz ben arkadasima defalarca el uzattım uyardim
Arkadaşım kocasını aldatıyor ve ben kocasını uyardım ayrılıp barıştılar ama ben arkadasimla konusmuyorum szolsanız ne yapardınız?
6
1
Görüşünü yaz