11 gü

Annem beni evden attı ve kardeşlerimle görüştürmüyor napıyım?

Gizli Üye
Merhaba 20 yaşında bir kızım. Almanya’da yaşıyorum.
annemle babam ben küçükken ayrıldılar. Annem ikinci kez evlendi ve eşini yurtdışından getirdi buraya 7 yıl önce.

Baştan onu sevmiştim çok iyi anlaşıyorduk ben daha küçüktüm ve büyüdükçe onun gerçek yüzünü görmeye başladım. Yıllardır işe gitmedi. annem adam gibi çalışıp para kazanıyor ve o gezip tozuyor. Ben yine de bunun lafını etmek istemedim çünkü bana manevi desteği çok oldu. Ama başka kadınlarla da yazmaya başladı ve ben artık ağzımı açmaya başladım, çünkü annem artık gerçekleri görmüyor çok saf ve çok ta yorgun.
Anneme dedim bu adam seni kandırıyor. İlk baştan kavga ediyordular sonra annem bana dedi sen ortalığı karıştırıyorsun sus konuşma, gerçekleri duymak onum zoruna gitti. Ben buna çok darıldım çünkü benim amacım sadece annemi korumaktı. Sonra kavgalar git gide büyüdü annem bana sürekli babana git orda yaşa dedi ben yine de annemin yanından ayrılmadım.

Sonunda kocasıyla birlikte beni evden attılar. Şimdi babamda yaşıyorum ve en kötüsü de benim en yakın arkadaşım bizim ailemizden olmuştu her hafta bizde uyuyordu ve üvey babam benim arkadaşıma yan gözle bakmış yıllardır, mesajlar atıyor her gün, ona resmen yürüyor utanmadan ona hediye almış ama anneme artık birşey kanıtlamaya çalışmıcam hakketmiyor çünkü.

Ben çok büyük haksızlığa uğradım, kendimi yalnız bırakılmış hissediyorum. Benim annem benim herşeyimdi ona çok kırıldım ve beni iki aydır bir kere bile arayıp sormadı. Hala benim arkamdan kötü konuşup kocasını koruyor ve üstüne küçük kardeşlerimi bana karşı dolduruyor

onları arıyorum beni heryerden engellemişler. Ne desem boş kimse yardım edemiyor annem çok dik kafalı ve kendine laf söyletmiyor.
Ayrıca ben kardeşlerime çok bağlıyım her gece küçük kardeşim benim koynumda yatardı şimdi onu 1 aydır görmedim öpüp koklamadım çok kötüyüm...
ölmek istiyorum dememe az kaldı ama daha hayata tutunuyorum güçlü kalmaya çalışıyorum
Annem beni evden attı ve kardeşlerimle görüştürmüyor napıyım?
5
1
Görüşünü yaz