Sizin hikayeniz ne?

Gizli Üye
22 yaşındayım bugüne dek yaşıtlarımlarımın yaşamadığı birçok şeyi yaşadım.
Annem babam ben küçükken ayrılmışlar sobalı bir evde annem ve abilerimle büyüdük. Anne babası ayrı olanlar bilir bu olay çocukların kalbinde derin izler bırakır yaşı 20 yi geçmiş olsa bile...
Yıllar geçti tabi büyüdük şükürler olsun ki üniversiteyi kazandım , hem insanlara yardım edebilmek hem de elime hızlı bir şekilde mesleğimi alabilmek için hemşirelik bölümünü tercih ettim.
🍃 İnsanlar özellikle akrabalarım beni küçüksedi hemşire olup milletin bkunu mu temizleyeceksin , hemşire olup. ruspu mu olacaksın (!) diyen insanlar benimle aynı kandandı.. Umarım bir gün bu laflarını yerler..
🍃 Üniversitede tanıştığım ve karakterini çok beğendiğim bir arkadaşla birbirimizi sevdik ya da ben öyle sandım.. Bazı mecburi nedenlerle birbirimiz için hiç ciddi düşünmemeye karar verdik tabi bunları şu an gayet sakin anlatıyorum ama o zamanlar ben ağladım ✨🌠
🍃 Üniversite son yılımda da bu kez mecburi nedenlerle ayrılmayacağım aynı zamanda mantığımın çok uyumlu olduğu yaşça büyük biriyle daha tanıştım.
Sanıyordum ki benden büyük olan bir insan benden olgun olur ve bana yol gösterir aynı zamanda bana çok değer verir çünkü bugüne kadar doğru düzgün bir erkekle yan yana bile gelmemiştim ki tipimle alâkalı problemim yok..
Parçalanmış bir ailem olunca muhteşem bir aile kurmak için hayaller kurdum elbette. Nereden bilebilirdim ki karşımdaki insanla hayallerimizin aynı olmadığını.. Kendisinden ağza alınmayacak hakaretler duyarak ailemi de aşağıladığı için ayrıldım.
🍃 Hayatta her zorluk bir şey öğretir , seni öldürmeyen acı güçlendirir derler öyleymiş. Ben değeri kocada babada annede kardeste aramışım oysa değerin ta kendisi benmişim.. Tutunacak dallar ararken kendi gövdemin farkında bile değilmişim..
🍃Bu kadar basit anlattığıma bakmayın özellikle insanları burada aşk acısı sorularında çok görüyorum..
Ben annemden babamdan sevgi görmedim akrabalarım pislik abilerimden dayak yedim küfürler duydum hayatıma almak istediğim erkekler tarafından da kırıldım paramız yoktu o yüzden tüm eşyalarım çorabım bile değerliydi.. Saati 30-40₺ dan matematik dersleri verdim biriktirdim bu parayla ehliyete yazıldım ve babam eşeğe mı bineceksin ehliyeti niye alıyorsun dedi..
Ama ayaktayım inadına gülüyorum
Siz de iyi bir insan olun ve ayakta kalın çünkü yıkmak isteyen çok insan var.
Sizin hikayeniz ne?
13
5
Görüşünü yaz