Arkadaşlar Şu Hayatta Mecbur Kalmaktan Başka Kötü Birşey Var Mı? Benim Yaşadığım Hayat Sizce Hayat Mı? Buna Yaşamak Denir Mi?

Mersingüzeliyim
Arkadaşlar ben Trans kadınım. İşçi bir ailenin kızı olarak Farklı bir bedende Mersin"de dünyaya geldim. Ailemin baskısına daha fazla dayanamadım ve 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Çağdaş türk lehçeleri ve edebiyatları'nı kazanıp Ankara 'ya geldim. Hormon tedavisi görünce saçlarım uzatmıştı, tamamen kız görünümündeydim. Yurtta oda arkadaşlarından, yurt görevlilerine kadar bana tacizde bulunuyorlardı. Bir iş bulup ev kiraladım. Aldığım maaş hiçbirşeye yetmiyordu, Ailem de para göndermeyi kesmişti. Ev sahibi 43 yaşında bir adamdı ve bende o zaman 19-20 yaşlarındaydım Düşünün aramızda yaş yaş fark var ve bana; Ben senin her ihtiyacını karşılarım kira da almam ama sevgili olmak şartıyla dedi. O an benim için insanlığın bittiği andı. Mersin"e dönemezdim geçinmem zor istemeye istemeye o adamın isteğine onay verdim. 4 yıl eziyet gibi bir hayat geçti. Benim onun yaşında amcam dayım vardı ya ama bende mecburdum.
Arkadaşlar Şu Hayatta Mecbur Kalmaktan Başka Kötü Birşey Var Mı? Benim Yaşadığım Hayat Sizce Hayat Mı? Buna Yaşamak Denir Mi?
10
2
Görüşünü yaz