Eltim "siz beni millete hırsız ilan ettiniz!" diyor, sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar bundan 4 sene önce düğünümde takı zamanı eltim dökülen paraları poşete koyuyor bize yardımcı olmak için fakat kolunda da çanta var biz düğün cd sini izlerken tam net te değil ama parayi alıp poşete koyacağına çantasına atıyor bizde elime hicbirsey söylemeden onlarla irtibatı kestik ama bir akrabamiza söyledik ve videoyu da onun oğluna attık şimdi 4 senedir ne konuştuk ne gorustuk biz barışmak istiyoruz yazdım ona vatsaptan fakat o çok kızgın okuması yazması yok kızgın işareti gönderiyor bana ama benim anlamadığım bundan 2 sene önce onun oğluna instagtamdan mesaj atmıştım nasılsın diye hemen engellemişti bizi bende yine şansımı deneyeyim dedim eşimle ortak olan hesaptan ona istek attık kabul etti ve oda bize takip etme isteği attı sizce barisirmiyiz eltim çok naz yapıyor istemiyor siz beni millete hırsız ilan ettiniz diyor sizce ne yapmalıyım biz iftira atmadık ama bizim tek hatamiz videoyu görür görmez onun yanına gidip konusmaliydik şimdi yargısız infaz oldu sizce ne yapmaliyiz oğlu bizi takip ediyor ve eltimde aramiyor demiyor yazma engelle falan hicbirsey demiyor 4 senedir görmedik birbirimizi eşimde abisini de görmedi sizce ne yapmalıyız? Siz benim yerimde olsanız né yapardıniz?
Eltim "siz beni millete hırsız ilan ettiniz!" diyor, sizce ne yapmalıyım?
3
3
Görüşünü yaz