Dava Açabilir Miyim? Delilsiz?

Gizli Üye
Teyzemin eşi eniştem yapı olarak hep çok samimi ve sıcakkanlıydı YILLARDIR. Bana hep ‘çok sıkı sarılırdı’. Saçlarımı hep severdi. Dudaklarımın ne kadar dolgun güzel olduğundan bahsederdi. Boynumdan öperdi. Belime sarılırdı ve bana defalarca bel gamzelerimin olduğunu bunun özel olduğunu herkeste olmadığını ve çok güzel olduğunu söylerdi. Bacaklarımı ve fiziğimi beğendiğini dile getirirdi. Bana istemediğim halde kendi yanağını öptürür, boynunu öptürür, masaj yaptırırdı. Onlarda kaldığım ve uyandığım sabahlar gelip benim bacağıma, koluma, sırtıma masaj yapardı. Giyineceğim zaman sürekli rahatsız eder odaya girme çabası sarf ederdi. Lanet olsun, hiçbirini fark edememiştim. Fark edemedim, bir şeylerden rahatsız oluyordum ama tam olarak ne olduğunu çözemiyordum? Onun kokusu geliyor burnuma, öptüğüm zamanki o iğrenç dudağımda kalan teni. Nefret ediyorum, gebersin İnşallah. Oğlu, X. Şu anda Lise 2 öğrencisi.3 sene önceye kadar onlara her gittiğimde ve her yalnız kaldığımızda zorla çıplak kadın fotoğrafları açmamı istiyordu. Gözümün önünde iğrenç bir şekilde yazarken iğreniyorum ve utanıyorum. BABASININ OĞLU. Defalarca apaçık bir şekilde mastrübasyonuna şahit oldum. Bunların ben düne kadar farkında değildim ki. Anlayamıyordum ne olduğunu ben. Şimdi diyorum ki aman Allah’ım... Keşke öyle uzaktan kendi pisliklerinde boğulsaydılar ama olmadı. Şerefsiz oğlu defalarca istemediğim halde zorla beni dudağımdan öpmeye çalıştı, eliyle çenemi tutarak öpmeye çalıştı. Bunu defalarca yaptı 1 değil 2 değil defalarca. Çok karşı koymaya çalıştım. Ben anlamadan kimse yokken defalarca göğüslerime, bacaklarıma ve kalçama basbaya elledi. Artık dayanamıyordum bu işkenceye ben. Defalarca bağırarak uyardım, tüm bunlar küçücük kardeşimin ve küçücük kuzenimin gözünün önünde oluyordu. Ben diklenince ve bağırınca, onu ailemize söylemekle tehdit edince bir daha yapmıycağına söz verip özür diledi. Devam etti ve ben artık annemle babama söylemeye kararlıydım dayanamıyordum bu iğrençliğe bu pisliğe bu lanete. Benim de başıma geldi? Benim bile. Annem ve babamla paylaştım. Teyzeme kadar gitti olay. Benim aile dinamiğim yapıcı, çözücü, objektif olmayan duygusal olan... Annem onlar öyle insanlar değil, şakadır odur budur. Hiç öyle şey olur mu? Beni kardeşimle ters düşürme. Anneannenler duymasın kahrolur. Sen de affet ne olur. YAPMA ANNE sende mi? Babam ise onu gebertirim ile başlayıp sessizlikle sonladırdı olayı. Teyzem telefonda bana X yapsa diğer kızlara da yapar senin yaşında kızlar var mahallemizde sürekli görüştüğü. Sadece sana mı yapar dedi. Ben nerede yıkıldım? Teyzemde yıkıldım. Annemde yıkıldım. Bunu ben zaten kanıtlayamıyordum elimde değildi bu mümkün değildi köydeydik odadaydık
Dava Açabilir Miyim? Delilsiz?
17
5
Görüşünü yaz