Sadece ve sadece dinine bağlı bilgili olanlar yorum yapsın lütfen yorum yapmak için yapmayn?

Gizli Üye
Babam 60ına merdiven dayadı ama hiç ibadet etmiyor annemde yok öldü sadece babam var. Yaptığı tek şey akşama kadar uyumak sonra uyanıp yemek yiyip tv izlemek. Tv izlerken de önüne çıkana küfür etmek pis pis konuşmak. bir baba olarak çok iyi Allah var. Bize karşı ilgili bir dediğimizi iki etmez annemizin yokluğunu hissettirmemeye çalışır. Ama Allaha bağlı değil. Sözde Müslüman ama ne namaz kılıyor ne şükür ediyor doğru düzgün ne de başka bişey. Ve en üzüldüğüm şey de aşırı kibirli. Herkesi kendinden küçük görüyor. Daha bugun diyor ki peygamberimiz hariç ben gelmiş geçmiş bütün peygamberlerden daha iyiyim. Buna neye güvenerek söylüyor aklım almıyor ağzıma açsam aramız bozulacak ama dayanamıyorum artık. Yarım saat önce kardeşimi namaza kaldırmaya gittim kızdı bana bırak kız uyusun yazık, sen benim uykumunda içine ettin dedi. Tabi uyku namazdan daha önemli baba haklısın dedim çıktım odadan. Onun için çok üzülüyorum allaha yalvarıyorum babam için dua ediyorum babama kalp temizliği iman gücü diliyorum. Bunun için yapabilceğim ne var allah rızası için yardım edin?
Sadece ve sadece dinine bağlı bilgili olanlar yorum yapsın lütfen yorum yapmak için yapmayn?
7
3
Görüşünü yaz