Zor durumdayız? ?

Gizli Üye

Arkadaşlar ben 2 yıla yakın süredir evliyim evladım var. Eşimle görücü usülü evlilik yaptık aile apartmanında oturmak istemedi ev aldık borç ödüyoruz şu an eşimin aldığı para borçlara gidiyor kayınvalidem ler arada yardım ediyorlar sağolsunlar. Eşim zamanında abise yardım etmiş abisi batmış bir sürü yardımu dokunmuş eltime market alışverişleri yapmış ama şu an onlar hiç bize yardımcı olmuyor az önce eltim yardıma çağırdı gittim tatlı yapmak için bir dünya alışveriş yapmışlar benim eşim virüs den dolayı çalışamıyor iş yok paramız yok annesinden 50 100 alıyor ve kaynım lar biliyor parası olmadığını hiç yardımcı olalım demediler bu süreçte eşim çok üzülüyor ben bu ve geldim az önce sinirden oturdum ağladım eşimde ağladı çocuğumuza yansıtmadık hiç bişey de gözüm yok zoruma giden benim eşim zamanınızda elinizden tutmuş insan demez mi bir ihtiyacınız var mı yok mu kahvaltılık bile alamadık 5 kangal sucuk alıp dolaba basmış insan demezmi yiğenim yesin birini götür valla görgüsüzöük değil eşim çalışmıyor abisi sonuçta ya çok üzgünüm..
Zor durumdayız? ?
13
4
Görüşünü yaz