14 gü

Ailemden kaçtım. İyi bir şey mi yaptım?

Gizli Üye
Ben bu yaşıma kadar hep sefillik çekmiş. Ailemden eziyet görmüş. Dışlanmış, Kısıtlanan özgür olmayan bir hayatım vardı. Evde herkes alkolikti en başta babam olmak üzere. Babam canı sıkılırken yapacak iş bulamayıp beni döverdi bazen. Annemse sırf eziyet olsun diye sabahtan akşama kadar evin bütün işlerini günlük rutin bana yaptırırdı. Abimde evin bütün kapılarını kitler dışarı asla çıkmama izin vermezdi. Ben onlardan 5-10 tl para isteyince bile vermezlerdi. Regliyken bile ped almaya param yoktu bez koyardım. Ama o para hep alkole vardı. Arkadaşlarımla bir kez dışarı çıkıp oturmamışımdır. Bir kere bile sevgilin olmamıştı. Geçtiğimiz yaz izmire teyzemlere nasıl olduysa izin verdiler kalmaya gittim.1 ay kadar kaldım. Ve orda biriyle tanıştım. Sevgili olduk. Hiç yapmadığım şeyleri yaptım gezdik tozduk eğlendik. Ve sonra hayatımı anlattım ona. O da gitme dedi. Dönme şehrine dedi. Bende günlerce düşündüm mantıklı bir şekilde ve dönmedim istanbula. Bugün oldu gözüm hala arkada. Ailemin umrunda bile değil. S... rip gitti işte ne güzel diyorlarmış arkamdan. Yakında evlenicem. Ama gözüm arkamda gene de ailem üzülüyorum. Babaanem vardı bitane benim ona ben bakardım bizimle yaşardı. Sadece tek onu özlüyorum. Ona içip içip dışlarlardı. Babaannemi düşünüyorum. Yine aynı şeyler yaşıyormudur kadın diye😔 psikolejim bozuldu. Burada çok mutluyum şu an ama gözüm arkada?
Ailemden kaçtım. İyi bir şey mi yaptım?
26
23
Görüşünü yaz