Arkadaşlar çok ciddiyim yaşadınız mı bunu?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba, ben hassas kalpli, saf, gram kötülük düşünmeyen bir kardeşinizim. Evet burası imtihan dünyası ve hiç birimiz 4×4 lük değiliz. Çok seviyorum dedikleriniz sizi de kırdı nefret ettikleriniz de (umursamayalar bile vardır belki sonuçta sevmiyorsunuz) her neyse ben dediğim gibi bana a deseler ben oturur takar ağlarım. Babam, akrabalarım, çok sevdiğim insanlar Hatta nefret ettiklerimde beni çok üzdüler ben kaç gün ağladım hep Allaha dua ettim unutmam üstünden çok sular akmasına rağmen. Hani filmlerde olur ya birisine kötülük yapan kişi sonunda aynı kötülüğü yaşar pişman olur ben takip ediyorum babam çok çektirdi psikolojimle sağlığımla hayatımla çok oynadı anneme de kardeşime de bunu yaptı akrabalar destek çıkmadı okuldaki öğrenciler hem fiziksel hem sözlü şiddet uyguladılar bana büyük küçük demeden. Öğretmenler benim anormal olduğumu düşündüler yani arkamda durmadılar onlarda canımı yaktılar. Aşık olmuştum o kişi de bana büyük bir hata yaptı. Ben neler yapmadım ki dost dediğim insanlara ama onlar iyi niyetimi suistimal ettiler kalbimi kırdılar kullandılar daha neler yaşamadım ki arkadaşlar bunlar ne ki? 😔
Bende isterim (hakkımdır istemem bence) bana kötülük yapan bu mahlukların (tabi başta babamın) acı çekmesini ettiklerini bulmasını pişman olmalarını elden ayaktan düşmelerini o kadar çok istiyorum ki onların mutlu olmaları ağrıma gidiyor kolay değil arkadaşlar cidden kolay değil. Bana yaptıkları kötülüklerin onları da bulmalarını kendi yaptıklarıyla yaşamalarını çok istiyorum. Siz yaşadınız mı size kötülük yalanların ettiklerini bulmalarını, kazdıkları kuyulara düştüğünü falan? Adalet gerçekten var mı bu dünyada iyi insanlar bir gün kazanacak mı?

Bu arada olabildiğince evde kalalım malum korona virüsü var Allah bizi korusun 🤲😔
Arkadaşlar çok ciddiyim yaşadınız mı bunu?
7
2
Görüşünü yaz