Bir insan ne kadar bencil olabilir?

Peeeeeeliiiiiin
Merhaba, ben babamla annemle kiz katdesimle ve erkek kardesimle yasiyorum. Malum bu virusten dolayi evdeyiz canimiz cok skliyor, babama dedimki ben netflix hesabi acmak istiyorum, bana dediki ne sacma sacma seyler istiyosun sus gereksiz seyler isteme. Ben cok alingan bir insan oldugum icin hemen gozyaslarimi tutamadim ve gizli gizli agladim. Sonra annem geldi gizlice ne oldu niye morelin bozuk dedi, durumu anlattim annem cok sinirlendi ve uzuldu babamla konusmaya gitti, kavga ettiler. Babam demiski benden gereksiz seyler istemesin ben dersleriyle ilgi bisey sandim vs.. Babam bugune kadar parasini hep neneme dedeme halalarima yedirdi, bir kac yil once annemin telefonu bozukken gitti halama yeni telefon aldi, yetmedi gitti ev aldi. Ben bugune kadar hic bisey istemedim babamdan, istedigim tek seyler yilda bir ayakkabi ve biraz elbise ve yiyecek icin para, bugune kadar babama hep saygi duydum ama artik yoruldum bezdim, bir netflix istedim diye yaptiklarinz bakarmisiniz, ne ya paran cokmu kiymetli? Eminim simdi ailesinden biri arayip para istese dusunmeden gonderir, bu cok zoruma gidiyor, ben artik degismek istiyorum eski pelin olmak istemiyorum cunku ben çok yoruldum cok goz yasi doktum bugune kadar hic birsey istemememe rahmen bir istedigim sey yerine getirilmiyor, yardim edin ben degismek istiyorum ve herkes ozellikle babam bunu gorsun ve fark etsin istiyorum. Tesekkur ederim cevap verirseniz
Bir insan ne kadar bencil olabilir?
6
2
Görüşünü yaz