Napmalıyımmm yardım eder misiniz?

Bysgrt
Annemle tartıştık annem sabahları kahvaltıyı ben demesen uyanınca hazırla diyo ve 11 e kadar yatmama kızıyo gece geç yatmıştım 2 3 gibi çünkü ona yardım ettim. annem dışarda çalışmıyo. Tüm gün evde iğne işi yapıyo. Kahvaltı hazırlamayı geçtim demeden yapmamı istiyo ben de bana söylesin öyle hazırlıyım istiyom. Tartışmada konuyubabama getirdi babamla araları şu an çok bozuk babam evde değil. Baban ben il mi diye sordu öyleyse de değilse de evet demedim hayır da çok diyemedim. Bana laf saymaya başladı. Babanız ihtiyaçlarını karşılamıyo vs. (Bunlar biraz da dopru)
Ama babama bencil demek öyleyse de değilse de içimden gelmedi bana kızarak adama dikn değil s***n yaranır diye söylendi
Sinirlerim bozuldu.
Eski bir tartışmamızda evden gitçem demiştim sonrasında özür dileyip kızgınlıkla söylediğimi söylemişti. Ve bu meseleyi şuanki tartışmaya taşıyarak bana dedi ki : işte okuyunca evden gitçekmişsin kurtulcam senden falan dedi. Baban baksın bundan sonra sana dedi bakalım karşilicak mı her şeyini dedi ama babam İstanbul da napmam lazım
Güncellemeler:
9 gü
Geçen gün bir kumaşı keserken kumaşı tutuyodum o da kesiyodu sonra makas yaklaşınca elini çek dedi ben de bırakyım hafif sağa döndüm kızdı bana tartışma çıkardı dedi ki daha işimiz bitmedi niye dönüyosun arkanı bilmem ne falan
Napmalıyımmm yardım eder misiniz?
4
2
Görüşünü yaz