ARKADAŞLAR GEREĞİNDEN FAZLA BUNALDIM?

Arkadaşlar o kadar bunaldım ki şu hayattan. Mesleki lisede okuyorum. Oraya da ailem zorluğu ile gittim. Siz de mesleki lisede okuyor olabilirsiniz. Ama benim gittiğim yer o kadar kötü ki... Kaydımı anadoludan ağlayarak aldırıp o okula gitmiştim. Her neyse...

Doğal olarak okulun verdiği eğitim eksik olduğundan dershaneye de başladım. Hem dershane hem staj hem de okul gerçekten beni bunalttı ve içten içe sınavı kazanamayacağım diyor. Bir de en büyük destekçim olan abim askerde... Ailem bana o kadar baskı yapıyor ki babam olacak kişi içeride biraz önce anneme ' bunun ayarı yine kaymış ne oldu buna ' dedi beni aşağlar gibi. Ne hak ettim de bunu diyor bilmiyorum. Ayağa kaldırma beni deyip tehdit ediyor. Bunaldım. O kadar bunaldım ki cenetteki diğer abimi düşünüyorum. Bunları görüp üzülüyor mudur diye. Babamın yaptığı baskılardan bir kaç kez intiharı bile denemiştim. Sürekli şiddet ve tehditler ile ağlayan annem ile gerçekten bunaldım. Yaşamak istemiyorum diye düşünmekte istemiyorum. Çünkü günah olduğunu biliyorum ama abim ve annem için dişimi sıkıyorum. Üniversiteyi ne olursa olsun kazanıp gitmek isterken geride kalan annem için yakınlarda okumak istiyorum. Bunaldım arkadaşlar hem de çok fazla biçimde.
ARKADAŞLAR GEREĞİNDEN FAZLA BUNALDIM?
4
3
Görüşünü yaz