Kadınların açık ve saçık gezmesi medeniyet olarak bakılıyor peki ya ölümden sonra medeniyet olacak mi?

Kadınlara bir sürü hak verildi verilmesine karşı değilim. Hanı bağnaz görüşünce kapılırız ya ben de kapıldım şimdi. Size sorum şu ki: kadın medeni şekilde sırtını gerdanina kadar açık geziyor. Diyelim ki namaz kılan bir erkeğin önünden geçti ve erkek bunu istemese de gördü. Orada o erkek kadına lanet okuduğunda ya da beddua ettiğinde ne hissedersiniz? Diyelim ki evlenme durumu yok ama kadın olarak o erkeği etkilediniz sizce bu durumun hesabı erkeğe mi kadına mi? Tamam erkek bakmasın ama nereden gidecek ki erkek? Üniversitedesiniz ve yoĺ tek önünde sırtı açık kalçası açık gerdanı açık kız gidiyor gözünü yere diktin başkasına çarpacaksın erkek görüyor? Ben bugün üniversite gittim ve bunu yaşadım oradaki o kızlara lanet okudum hakkım mi değil mi? Islami olarak, ve o kadınlar sizce ölmeyecek mi? Neden Allahtan korkmuyorlar keza erkekse de var böyle?
Kadınların açık ve saçık gezmesi medeniyet olarak bakılıyor peki ya ölümden sonra medeniyet olacak mi?
2
1
Görüşünü yaz