Kendimden yaşça büyük bir adamla kaçarak evlenmek?

öncelikle yargılamayın lütfennhayatımda ilkez böyle bişey yaptım kendimden yaşça büyük bir insanı hayatıma aldım erkek ben 19 erkek arkadaşım 37 yaşında belki gözünüzün önüne saçma bir tablo geliyor ama öyle değil ikimizde 20 gibi oluyoruz o kadar uyumluyuz bana çok iyi geliyor ben hiçbir zaman ailemi bırakmadım annem bana çok düşkün hergün kavga ederiz ama şu dünyada bırakamayacağım tek insan odur. Ama çok sorunlar var ve ben gerçekten sevgilimle evlenmek istiyorum oda istiyor bana çok güzel bir hayat sunacağını buralardan uzaklaşmak istediğini söylüyor beni hiçbir zaman zorlamadı ailemden dolayı ayrıca üç abim var babam var ama tek düşündüğüm annem çünkü o kahrolur onu bile almak istiyorum yanıma ama en küçük abim çok asabidir olaylar çok kötü yerlere gelebilir.. Napacağım bilmiyorum asla imkansız değil ama gerçekten onunla evlenmeyi çok isterdim kaçarak değilde konuşarak.. lütfen yargılamayın elimde olan bir duygu değil gönlüm onu seviyor heves değil bu evlilik meraklısıda değilim ama onunla gerçekten yuva kurmak istiyorum
okul durumum meçhul üniye gidemedim bu sene boştayım çalışıyorum zaten kendisi müdür bende onunla beraber kariyer yaparım veya kendim bir yolunu bulurum sonrada evleniriz güzel hayaller belkide bilmiyorum napabilirim sizce?
Kendimden yaşça büyük bir adamla kaçarak evlenmek?
7
4
Görüşünü yaz