Bu noktaya getirmeyi ben istemezdim?

Sayfamda en soru olarak görebilirsiniz
Ben erkeklerin zihin yapısını merak ettiğim için böyle bir soru sormuştum aklımdan ben dünya güzeliyim egom tavan yaptı haha gibi bir derdim yoksu beni bir takım grup yanlış anladılar ve olayı kişisel boyutlara hatta cinselliğe kadar taşıdılar herkes adına Özür diliyorum ben onlara cevap verdim bu benim yanlışım durduramadım ben bir hata yaptım başta bu soruyu sorarak evet ben ergensem ergenimdir hatalarım vardır benim
onlarla yaşamaya devam ediyoruz düşe kalka
Herkes Acımasız olmuş herkes art niyet için yer arıyor kimsede E arkadaş üslubun yanlış bakış açını değiştirmelisin demiyorlar
Gelmişler sen bol bol sütünü iç yok bilmemne yok ergensin
Bu hayatta bazı değerler vardır toplum olarak kaybetmişiz onu üzülüyorum kendimede üzüldüm kızıyorum
Siz asla böyle bir Abi böyle bir arkadaş böyle bir eş böyle bir mühendis doktor manav olmayın ilk önce bütün olmak saygı duymak kararlara önemlidir insan olduğumuzu unutmayalım
İnsan olmak için çabalayalım annene babana nasıl konuşuyorsan insanlara da öyle yaklaşmak lazım dır
Herkesi kendi gibi sanan ve Yılan gibi sokanlardan nefret ediyorum nefret ediyorum kimsenin kimseye böyle bir hakkı yok dinlenir fikir sahibi olunur eleştirirsin o ayrı bir mesele zaten iyi geceler diliyorum Arkadaşlar
Bu noktaya getirmeyi ben istemezdim?
8
1
Görüşünü yaz