Önerdiğiniz hareketli, kopmalık şarkılar var mı?

Arkadaşlar hareketli, kopmalık şarkı önerileriniz neler? Türkçe de olabilir. Arabada son ses dinleyebileceğim şarkı önerileriniz var mı? Mümkünse yenilerden olsun. Teşekkürler.

Güncellemeler:
Arkadaslar uzun yolda dinleyeceğim , lütfen kimse yanlış anlamasın , önermiyorsanız da kirletmeyin soruyu rica ediyorum

0|0
811

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• dj katch - the horns
    zvika brand - potahat tik
    dyna-round&round

1|0
    0|0
  • edward maya ---desert rain

ınna---club rocker

alexandra stan---mr saxo beat

radio killer ---lonely heart

buyurr :) ben bu şarkıları dinlerken kendimden geçiyorum resmen

beğenirsen iyi dinlemeler

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tuğba özerkin kolay değil coverı çok güzel bi dinle bi de j.lo ft flo rido-going in

0|0
    0|0
  • direk link zor geldi kardeşimde kayt b. lights go ooooonnn :) süpeer

0|0
    0|0
    • bunu yazmak zor gelmedide direk link zor geldi hll olsun :D bu arada şarkı o kadar güzel değilmiş :D

• sana ağız dolusu öküz demek istedim yardım istemişsin cevabına bak hadi kardeşim iyi geceler sana

• Exo lightsaber

1|0
    0|0
  • arabada son ses dinlenip geçilen güzergahta ikamet edenlere duyusal işkence yapılacağı açıkça söylendiği halde yardımcı olmak adına şarkı ismi verenin boyu devrilsin inşallah!

adam gibi dinlesenize çocuğum şu müziği, insanları huzursuz etmeden eğlence olmuyor mu?

1|2
    2|6
    • Dj Blend electro house mix 2010

dinlemeni tavsiye ederim .

• valla eksi oylara bakıyorum, bence bu konuda senden daha taraf olanlar daha fazladır diyorum:) ama üzüldüm sen böyle deyince yav. dur ben benim zıpırlara sorayım facebook'tan, gelen cevapları mesaj olarak atarım sana:))

• fazla acındırdım sanırım :D.. tesekkürler

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor... ;