Ülkeler ve Onların İlginç Gelenekleri

Selamlar Bugün sizlere ülkeler ve bazı geleneklerinden bahsedeceğim. Belki bize saçma gelecek ya da bizde neden yok diyeceğiniz acayip...
4 5

Kıtlık Bilincinden Kurtulmanın Yolları!

Merhaba arkadaşlar Yokluk içindeyseniz bunu sadece maddi şeyler olarak düşünmeyin bir sevginin yoksunluğu olabilir bir insanın hatta bir...
6 11

Aşk Sevgi ve Türleri

Kötü bir alışkanlık ama hep kelimelerin terminolojisine dikkat ederim. Biraz felsefe olacak bundan dolayı yorumlarımdan fazlaca nasibini...
4 3

Telepati ile İletişim Mümkün!

İletişim aracı denilince aklına sadece teknolojik cihazlar ve mektup gibi nostaljik iletişim araçları geliyorsa yanılıyorsun dostum......
4 5

Oruç İbadeti ve Manevi Derinlik

Hayırlı ramazanlar diliyorum, bu mübarek ramazan gününde oruç ile ilgili bir şeyler kaleme almak istedim, hem iftar vaktine kadar vakit...
3 3

Türkiye Neden Bu Kadar Mutsuz ve Stresli?

Türkiye'nin en üzgün 3. ülkesi olmasının sebepleri arasında yaşanan ekonomik kriz, politik atmosfer, hükümete güven eksikliği, iç...
0 9

Arkadaşlıkta İletişimin Önemi

İnsanlar arasındaki iletişim her zaman önemlidir ama arkadaş çevresinde sohbet muhabbet iletişim çok daha önemlidir. Her şeyden önce...
3 6

Fikir almak istiyorum?

3 yıllık sevgilim var ailesel olarak maddi durumları kötü ama çok iyi insanlar kendisi de öyle ellerinde olsa çok iyi yaşatırlar beni...
4 4

Bir öğretmen başarılı öğrencisini neden takmaz?

Bir öğretmen sınıf öğretmeni başaralı öğrencisini neden takmaz?
2 2

Sağdıç ne yapar?

Yakın bir arkadaşım evlenecek. Birbirimize önce kim evlenirse diğeri onun sagdici olacak diye söz verdik. Ben önce evlendim ama düğün...
3 3

Sürekli sende biri var mı hadi sana nişan yapalım ne zaman evleniyorsun?

Okuyor musun çalışıyor musun evliliğe sıcak bakma başladı artık. Saçmalıkları ne zaman biter? Anlatıyorsun anlamıyorlar da. Bu...
1 2

Boşanmak isteyen çiftlerde aile terapistine gidip düzelen var mı?

1.5 yıllık evliyiz eşim benden boşanmak istiyor ben çok çaba gösterdim ama ben dr boşanmak istiyorum onu hep affettim evden bavuluyla...
1 3

Herkes kürtler hakkında düşüncelerini yazabilirmi?

sizce nasıl insanlar ve amaçları ne
7 18

Kayınvalidem benim dedikodumu yaparken ses kaydı bırakmış?

Selamlar birkaç yıllık evliyim büyük bir şehirde doğdum büyüdüm eşimin ailesi sebebiyle küçük bir yere taşındım evlenip. Evden...
2 1

Maaşım 150 bin kiram yeni 80 bin oldu sizce daha uygun bir eve çıkmalı mıyım?

Birikim yapamıyorum diyorum ki daha uygun eve çıkayım en azından birikim yapmış olurum ve yeni bir ev satın alırım sırf tanıdıklarım...
2 13

Sokakta kalmak zorunda kaldınız mı?

Siz olsanız neler yapardınız?
3 23

Evlenmekten kaçan kadın mı yoksa evlilik meraklısı kadın mı daha iticidir?

Bizim ulkemizde evlenmeyen kadın görseler hemen zorla evlendirmeye çalışıyorlar evlenmedigi için asagiliyorlar filan. Evlenmek isteyen...
2 9

Yaşadığımız çağda kadınlar mı erkekler mi bozuldu neden?

Sistem kadınları özgürlük adı altında sistematik bir şekilde bozmaya devam ediyor, yeterli zekaya sahip olmadan özgürlük pompalanmasi...
3 2

Eylem tok haklı mi sizce?

Çocuğunu kaçırdıya haklı mi sizce benim cocugum aynı şeyi yapsa bende kaçırırdım heralde
2 3

Kadınlar gerçekten çok mu konuşuyor?

Bana normal geliyor 😛
21 21

Tahmini olarak kaç yaşına kadar yaşayacağınızı düşünüyorsunuz?

Yaşlılık çok berbat bisey artık alzheimer olmadan ölen nerdeyse kimse yok alzheimer olmasan bile kanser oluyon ya da dizlerin yüzünden...
23 17

Evde mi yaşıyorsunuz apartman dairesinde mi?

Ben evde yaşıyorum 🏡☀️ apartman dairesinde yaşamam asla çok bunaltıcı😕
1 3

Arkadaş gerekli bir şey midir?

Benim çok yakın diyebileceğim 2-3 arkadaşım oldu onlar dışında hep tek takılan yanlız bi kızım onlarla da arayı açtım epey çünkü çok...
20 22

Öne Çıkanlar

"Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir" sözü ne demek?

" Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir " sözü ne demek açıklar mısınız? Gerçekten anlamadım
4 3

Ortam 56 oldu ne demek?

Ortalık 56 oldu ne demek , cinsel bir anlamımı var acep?
1 9

Lancome la vie est belle nasıl sizce?

uzuuun bir zamandır parfüm alıcam hala karar veremedim. gucci premier mi gucci guilty mi 212 vip mi yoksa lancome la vie est belle mi...
2 5

Bolu'da üniversite okumak?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne başlayacağım bu sene. Gerede ilçesindeyim. Yapılan yorumları gördüm birçok kişi insanları yobaz, geri...
2 6

Diyanet Fetvası evlatlıkla evlenmek caizdir hakkında düşünceleriniz neler?

Diyanet fetvası evlatlıkla evlenmek caizdir fetvası hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Sizce uygun mu böyle bir şey? Ne...
1 3

Sense of humor ne demek?

Arkadaşlar sense of humor ne demek biliyor musunuz?
3 4

Kendi kendine gelin güvey olmak ne demek?

Annem geçen gün sen de her şeye gelin güvey olma dedi, aklıma takıldı. Gelin güvey olmak ne demek?
2 2

Made in China ne demek?

made in china ne demek bilen var mı?
3 14

Gözler kalbin aynasıdır ne demek?

Gözler kalbin aynasıdır ne demek , ne anlamda kullanılır?
1 4

Allah mesut etsin ne demek?

Allah mesut etsin ne demek bu sözü en çok ne için kullanıyorsunuz? Evlenenler için mi?
3 4
YÜKLENİYOR...