Sevilecek hiç bir yanım yok?

bir düşündümde şu ana kadar ne bir hediye alındı bana ne güzel bir söz veya ilgi ve şefkat
Hiç sevilmedim sevildiğimi hissetmedim çirkin olduğum için mi bilmem ama tek çirkin olan ben değilim aşırı kiloluda değilim balık etliyim aslında bendem daha kilolu arkadaşlarımın hepsi benden çok daha mutlu ilişki konusunda mesela annemin bana ne zaman sarıldığını silmem babamla ilgili tüm anılarım beni dövdüğü anılar aklıma gelen çocukluğumla ilgili hatırladıklarım hep gö yaşlarım ergenliğimde aynı biraz daha ağır olaylar lise hayatımda kullanılmakla geçti geçmeye devam ediyor boyumla burnumla dalga geçiyorlardı hormonlarım fazla çalıştığı için biraz tüylenme sorunum var (sarı) onları almama rağmen yine alay konusu bileklerimdeki kesik izlerini görünce de mal diyorlar yaşattıkları bu hayatı onlar yaşasa kendilerine de mal derler mi acaba huzurum yok sürekli ağlamalı geçiyor ömrüm bazen mutlu oluyorum hayvanları sevip ama hayvanlara zarar vererek o mutluluğumu da mahvediyorlar sevilmeye hevesim mecalim kalmadı beklentimde yok zaten ama mutluluk kaynaklarıma neden böyle yapıyorlar bazen kediler va bensen kaçar tipimden dolayı heralde ama bilmiyorum ki yani ne yapsam bari onlar sevse beni onlar benim tek mutluluk kaynağım iyiki onlar.
Açık ve net çok çirkinsin
A seç
Bilemiyorum ki
B seç
Şöyle ki;
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Sevilecek hiç bir yanım yok?
19
2
Görüşünü yaz