Erkekler kadinlardan bu kadar cok sey beklerken kadinlarin isteklerine neden tepki gosteriyorlar?

Erkekler kadinlarda guzellik, iyi bir fizik, temiz gecmis, hamaratlik, beceriklilik, genc yas, dogurganlik, iyi bir kazanc ariyor.

Peki kendileri neden kadinlarin yakisiklilik, uzun boy, kas, iyi bir maddi durum ya da iyi bir meslek aramasina "fahiselik, karaktersizlik" diyorlar?

0|1
512

En İyi Kız Görüşü

• Öyle diyendir asıl karaktersiz. Kriter sahibi olmak kötü bir şey değil, herkesin olmalı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Çoğu erkek senin saydıklarını umursamıyor ama her kız saydıklarına tapıyor..

0|0
    0|0
    • Bal gibi de umursuyorlar. Umursasinlar haklaridir tabi. Ama kendileri nasil iyi seyler ariyorlarsa kizlar da iyi seyler arayabilir. Buna saygi duymalilar.

• Yoo ben umursamıyorum.

• senin anlatigin gibi olamayan kizlar zengin koca istiyo onu napicaz?

0|0
    0|0
    • Benim anlattigim gibi olmayan erkeklerin bahsettigim kriterleri aramasi durumunda ne yapacaksak onu yapacagiz.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

410
  • Sende seni aramayanı boşver. Kadın erkek farketmez. Bu saydıkların hiç önemli değil, eğer kişiliğine, ruhuna ve kalbine sevdalı değilsen onun.

0|0
    0|0
  • Özgür ve güçlü kadınlara tahammülleri olmadığı için. O bahsettiğin kriterleri de çöpe at gitsin, hayat senin hayatın.

0|0
    0|0
  • İkiyüzlülük paraylamı beleşçi çok işte. Sizde öyle sümsük erkeklere yüz vermeyin üreyipte genlerini yaymasınlar.

0|0
    0|0
  • Ben sadece beyinlerini kullansınlar istiyorum benim için kafi

0|0
    0|0
  • O karaktersizlik diyenler kim acaba ilk defa senden duyuyorum

0|0
    0|0
  • Fahişelik saygı duyulan bir şey mi , saçmalamışssın , verdığın örnek yanlış

0|0
    0|0
    • Bahsettigim kriterlerin kizlar tarafindan aranmasini fahiselik karaktersizlik olarak adlandiran cok kisi var bu sitede. Demek istedigim o.

• Düşünce yapısıyla ilgili, maalesef ülke olarak hala çok yobazız sorun bu. Bız harıc herkes namussuz

• Çünkü onlar mum

0|0
    0|0
  • Güzel soru👏👏

0|0
    0|0
  • Kendilerini harem ağası sanıyorlardır.

0|0
    0|0
  • Sen adamına denk gelmemişsin

0|0
    0|0
  • Yo ilgi istiyoruz

0|0
    0|0
  • Sadece ilgi bekliyoruz bebeğim

0|0
    0|0
  • Çünkü istekleriniz ve isteklerimiz mantıksız

0|0
    0|0
  • Bence kadınlar bunları istemekle sonuna kadar haklılar.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...