Benim gibi satanist var mı spiritual satanist?

Bilmeyen karismasin kedi kani icmiyoruz yani herneuse...
Güncellemeler:
4gün
Satanizm hakkinda on bilgi
Kedi kani keci kani icmeyiz hayvanlara zarar vermek bizde yasaktir isiga inaniriz cevreye sayhinduyariz insanlari ve hayvanlari severiz ozgurluge ve mutluluga inaniriz ölumden sonra reenkarnasyona inaniriz

0|2
615

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

615
  • Şimdi bu kılığa girince kendini daha bir marjinal mi hissediyorsun 50 IQ lu?

3|3
    0|0
  • Spiritüel yani ruhani satanizmi çok araştırmıştım bir zamanlar iyi biliriz. Ama nedense bu bir akım haline dönüşmeye başladı sanki son zamanlarda. Bir inançtan çok.

0|0
    0|0
    • 4gün

7 yildir satanidtim insanlar metal dinlemeyi satanizm sanip ozeniyor yazik.

• 4gün

Cehaletten. Araştırmamaktan. Kulaktan duymalardan. Bana çok mantıklı gelmişti bu inanç ama dinde mantık aranmaz. Bende dinime bağlı biri olduğum için bunu seçmedim. Ama bir yahudilikten bir hristiyanlıltan budizmden daha hoş bir inanç olduğunu söyleyebilirim. Ortaçağ hristiyan ritüelleriyle spiritüel satanizmin ritüellerini birbirine karıştırıyor insanlar genelde. Kurban etme, yakma vs.

• 4gün

Evet biz cevreye cok dikkat ederiz her canliyi sever ve sayariz ozellikle de hayvanlari..

• Sprituelim fakat satanism akiminda degilim neler yaptiginizi biliyorum, ilginc torenlerini falan var ates yakip sarkilar soyluyorsunuz aslinda huzur amacli hepsi her nasil kedi kesene donduyseniz bir fikrim yok acikcasin😊

0|0
    0|0
    • 4gün

Kedi kani icmeyiz hatta buna karsiyiz hayvanlara deger veririz

• 4gün

Hm anladim, ozel birisisin. O zaman takipleselim

• 4gün

Peki

• Bana cidden satanistliği anlatır mısın? Doğru bilgiyi bulamadım da. Hayvanlara zarar veriyorsunuz diye biliniyor. Aydınlatır mısın. ☺

0|0
    0|0
  • Nasil yani? spiritual dahami bilincli bir satanist oluyosun daha cok duygusal ruha hitab eden iyi niyetli cevreciler gibi?:))

0|0
    0|0
    • 4gün

Kedi kesmeyen kan icmeyen evrensel insan dostu isik taraftari luciferin yandaslariyiz.

• 4gün

Anladim simdi tesekkür ederim

• Ben de Paganım.

1|0
    1|0
  • Ne kanı iciyonus ya regl kanı mı

1|0
    1|0
    • 4gün

Kedi kani keci kani vb hicbir kan icmeyiz hayvanlara saygiliyiz

• 4gün

Tanri ekseninde olmak var nasil desem inandigin tanrinin etkeni altindayken onun kurallari gecerlidir bendinde... Seytan bize reenkarnasyon vaat ediyor hak edene

• 4gün

Ne zaman a kadar vaad ediyo bunu?

• Bebeğim bunlar eskimedi mi ya...

0|0
    0|0
  • Miyavvv

0|0
    0|0
  • Şeytan ne yahu onuda insan yarattı

0|0
    0|0
  • Ne icraat yapıyosunuz?

0|0
    0|0
  • Neden satanistsin

0|0
    0|0
  • Tercihlere saygım var beni ilgilen2

0|0
    0|0
  • anti satanistim

0|0
    0|0
  • Ay yok😱

0|0
    0|0
  • Anaaaa wampir bu

1|0
    1|0
  • Hatta kedileri seversiniz

0|0
    0|0
  • Dertleşmek istermsn k

0|0
    0|0
  • Eüzübillahimine şeytaniracim bismillahirahmanirahim

0|0
    0|0
    • 4gün

Elohim seni koruyamaz cici kiz :p

• satanist yiyen farecik

0|0
    0|0
  • Şeytan diye birşey yok, satanitlik boş iş. ben Ateistim, Allah, ci. melek, şeytan, cennet, cehennem hiçbiri yok, bütün dinler masal , ana doğru yolu göteririm, satanistlik boş iş, nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...